A máš to.
Aran uv@silver-rocket.org
24. 3. 2006, 15:47
on byl v praci, ja taky. diskutovali jsme pres email, ja jsem mel pravdu jaky vzdycky, von nechtel to priznat. znate to. celkem nuda.
Torr uv@silver-rocket.org
24. 3. 2006, 15:42
A co ty?
No? Co ty? Raketko...
24. 3. 2006, 15:26
Ty vole co jste všichni dělali?
Aran uv@silver-rocket.org
24. 3. 2006, 15:22
Plzeň. A Honza Walker.
Kde mám hlavu?
24. 3. 2006, 15:17
prazdroj. mraky...
už nepiju
24. 3. 2006, 14:58
firemňí birell... chjo
ci5
24. 3. 2006, 14:49
pnt: radegast
al kard
24. 3. 2006, 14:45
Jarek rukavica: to nebude Dave, ten by se na fotce s tím teletem nesmál. By se červenal. Nebo by blil.
Kurt Cobain ze země za duhou.
24. 3. 2006, 14:38
Alkokydy?
R.
24. 3. 2006, 14:35
alkomilci: včera Prazdroj a Soberano
pnt
24. 3. 2006, 13:49
jinak myslim že ty ponožky
jarek
24. 3. 2006, 13:47
Tapadapatalopotulos: máš pěkný jméno, fakt pěkný!
Zeus
24. 3. 2006, 13:46
sraz Grohla s Honzou na polskejch hranicích! to mi ho vydloubej
jarek rukavica
24. 3. 2006, 13:46
Nevim, jestli je horší Jenova vyceněná protéza (neni se za co stydět, má svoje roky), nebo ponožky v sandálech. Černý. Svět se řítí do záhuby.
Bosá Nová
24. 3. 2006, 13:14