kde mužu koupit cedo?zni to dobre
nelik
24. 3. 2006, 18:42
teda jestli to smazat de, sem fakt kokot, ježiš.
-"-
24. 3. 2006, 18:39
sorry, nevěděl sem že to zabere tolik místa, kdyžtak to smažte.
pe.klo
24. 3. 2006, 18:37
Hezký víkend, plantážníci!
pnt
24. 3. 2006, 18:11
dobytek: čím ji dobiješ no ?
nabytek
24. 3. 2006, 18:02
pošli na ní to číslo, já jí dobyju
dobytek
24. 3. 2006, 17:33
neřvi a pošli jí krédo voe
analízátor
24. 3. 2006, 17:22
Řvu smíchy! Vona chce to kréďo jenom proto, aby mu pak mohla zavolat a nechat se navigovat, chápete.
GoldenEye
24. 3. 2006, 17:01
ja ti dobiju kredo, dobytku.
silver debil
24. 3. 2006, 16:47
SilverGirl: HLEDÁM KLUKA KTERÝ MI DOBIJE KREDO A JÁ PAK PŘIEDU NA REAL!!ALE PRVNĚ KREDO NEŽ PŘIJEDU!!PODMÍNKA!!!
mate pravdu pane smith....viz:inzos z netu
cmuchal
24. 3. 2006, 16:26
jasne, Straka Nakydala skříping Macroeconomic Fočusm
buzines man
24. 3. 2006, 16:24
No jasně všichni sme tu kolegové, partneři, konkurenti, nabídka, poptávka, strategická pozice. Jenom by se to nemělo řikat takle natvrdo, to narušuje konkurenční podstatu tržního mechanismu.
Aran Smiths
24. 3. 2006, 16:18
aran: dva az tri radky denne neni nic k podiveni .. denne neco pro(na) zdravi
richard
24. 3. 2006, 15:59
kamarady? ses normalni? nas vztah ma ciste ekonomickeho charakteru.
Torr uv@silver-rocket.org
24. 3. 2006, 15:54
Ale! I kamarádovi?
Hanba Ti!
24. 3. 2006, 15:49