Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
jaky ujd?
ten treti 25. 3. 2006, 18:12
Noví UJD jsou vesničtí burani.
Kamarád fousatýho... 25. 3. 2006, 18:04
malé varování k tomu jarnímu nadšení - UJD model 1997 a UJD 2006 je trochu rozdíl... Trochu dost. A zdaleka nejen v tom, že tam už není saxofon a místo toho tam jsou lidi, co hrajou z not a tváří se u toho důležitě...
fousatej. 25. 3. 2006, 17:44
trochu radosti když je to jaro, ne?
http://www.diycore.net/sa…
Jer_C 25. 3. 2006, 15:58
nikomu nikdo nepučil a já všecko prochlastal....
ci5 25. 3. 2006, 15:09
Já si kupoval první Esgmeq v Black Pointu (www.blackpointmusic.cz). Je to sice už víc jak rok a půl, ale mám ten pocit, že jsem to tam při poslední prohlídce vinylů, kterou pravidelně absolvuji po každé vyplatě, viděl!
HB binder@musiczone.cz 25. 3. 2006, 13:02
to Aran: To jo, už sme se taky dohadovali, kdo z nás si jí koupí, kdo komu kolik pučí a kolik ten mu potom vrátí.
pe.klo 25. 3. 2006, 10:22
Killdozer + Alice Donut - Let the sunshine in!
hippiek 25. 3. 2006, 10:21
to pe.klo a ci5: No to právě Lukas stáhnul z nějakýho distra a přines mi to tam (abych měl aspoň jednu kopii pro sebe), ale z neznámýho důvodu to jako "vystavil". A já mu říkám: "Ty vole, co když si to někdo bude chtít koupit?" A on: "Klid, já mu to když tam VYSVĚTLÍM." Tak tady vidíš, Lukasi, kam ty tvoje hurá akce vedou. A že mám někdy pravdu, co?
Aran uv@silver-rocket.org 25. 3. 2006, 07:28
jo jsem svědek, to jsem ještě viděl...
ci5 24. 3. 2006, 21:07
No viděl sem, že ste měli jeden kus v Akráči, ale to musel bejt teda nějakej úplně poslední.
pe.klo sorry za dezinform. 24. 3. 2006, 20:35
to zájemce: Já myslím, že už to je pryč. O žádnejch kouskách nikde nevím, sorry.
Aran uv@silver-rocket.org 24. 3. 2006, 20:29
Řek bych že ne, vídam ho teď často na distrech SRR.
pe.klo 24. 3. 2006, 20:24
ten první 10" esgmeq je už totálně vyprodanej, nebo by se ještě kousek našel??
zájemce 24. 3. 2006, 20:02
Kde jinde vás mohou fanoušci spatřit?

Na titulní píseň "Když závidí anděl" připravujeme videoklip. Pokud všechno dobře dopadne, v květnu bude tahle píseň zařazena do hitparády Eso, v pátek 14. května bychom měli hrát naživo ve snídani s Novou a konečně v červenci se snad objevíme v pořadu Rande Slávka a Markéty.
Morava 24. 3. 2006, 18:50