Nižbor je kousek vod Prahy - blíž než Točnik. A od tý doby, co tam na observatoři bydlí ten homosexuální návrhář, a taky už tam zas maj most, co ho smetla povodeň, tak je to tam OK... To musim vědět, mám tam kus famílie...
Zas ten informovanej
26. 3. 2006, 19:16
a dál?
lezavifa
26. 3. 2006, 18:48
neim esi to chlapci víte, ale les savy fav vydali novej materijál.
mám je rád
26. 3. 2006, 16:54
přečet sem a... nic se nestalo, nic se neděje !
ci5
26. 3. 2006, 15:58
Ni krok: Sorry, ale přijde mi, že tohle je fakt prázdná věta. Jaký jsou hranice sov?
ni korg krok sun krok
26. 3. 2006, 15:53
a proč?
křída
26. 3. 2006, 14:59
Tak tudle větu si přečtěte po zpátku :-)
ni krok
26. 3. 2006, 14:38
to pe.klo:
fakt jo?
křída
26. 3. 2006, 13:34
Nižbor u Berouna je na Václavskym václaváku
pe.klo
26. 3. 2006, 12:51
v Praze sem v práci z Brouna dřív než někerý pražáci.
ci5
25. 3. 2006, 19:37
no skoro
ci5
25. 3. 2006, 19:36
Nizbor u Berouna je v Praze?
aka
25. 3. 2006, 19:06
A co Wollongong? Budou v dohledné době v Praze?
PP
25. 3. 2006, 18:57
no mela by 14. to je pozde ?
ci5
25. 3. 2006, 18:39
a nemohla by lyssa hrat v praze jeste ted nekdy brzo??
desne dulezity
25. 3. 2006, 18:28