Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
ty vole...silent front ty vole...co to znamená krevní kapela? já už tomu vážně nerozumim. ste měli dorazit radši dneska na the Ocean...pro mě zatim koncert roku... takovouhle masu sem na živo ještě neslyšel... zvlášť fandové Isis, Guapo, Neurosis a Dillinger Escape Plan přišli o hodně... kdo chce politovat - http://www.myspace.com/th… nebo http://www.theoceancollec…
Mr.B 27. 3. 2006, 03:15
tak a bonznul sem to a du spat.
cisix 27. 3. 2006, 01:06
six six six 29.7.0six
cisix 27. 3. 2006, 01:04
Mozna v tuhle dobu blby dotaz, ale uz se vi termin Summer Sagy 2006? A jestli se vi, tak mohl bych se ho dozvedet. Diky
Wydlak 26. 3. 2006, 23:55
voe, i kdo NENI z Vansdorfu, tak tam kurva koukejte prijet, nez abyste pak plakali
j0n 26. 3. 2006, 23:45
kdo je z varnsdorfu tak tam ve stredu za huketem a silent front zajdete, toho nemuze nikdo litovat
jeste jednou ja 26. 3. 2006, 23:20
SILENT FRONT sou absolutne mocna kapela, malinko me mrzi nezajem SRR o prazskej koncert, protoze tohle je naprosto krevni kapela, ktera neni o nic horsi nez cokoliv co sem prijelo z Jealous records, spis naopak ... takze se par lidi na sedmice formovalo jen z kamosu goro a fetch, to je skoda ... kdo chybel, o hodne prisel, tohle je bozi kapela!
lilac 26. 3. 2006, 23:19
Se Silent Front naprostej souhlas... z MP3 na webu docela dobrý, ale na živo masakr hroznej. Nevim jaký to bylo na 007 ale kolínská Koruna byla celkem výživnej večírek. Jestli se budete ve středu motat někde kolem Varnsdorfu, tak si na ně určitě zajděte.
Pacey z Kolena 26. 3. 2006, 22:29
je fakt, ze tady maloktera kapela dokaze zahrat tak dobre to, co Silent Front dokazou ve trech. Skoda, kucii, ze vas tam tolik chybelo! A Fetch byli taky skveli. Cenim si odvahu Johna, ze tam vylez i s pochroumanou nohou. A bylo to slusny i tak.
j0n 26. 3. 2006, 22:02
skiwichu: mám
Jer_C 26. 3. 2006, 20:44
silent front strčej do kapsy až na výjimky celou českou scénu hoši
viděl jsem to 26. 3. 2006, 20:25
to nekdo, kdo se ptal uz davno: SILENT FRONT naprostej masakr, hrubost a sila unsane, vymyslenost sabot, zhuleny vazbeni deti deste a cely to na amfetaminech. vyborny chlapci, az tudy pojedou priste, tak si to rozhodne nenechte ujit.
mic 26. 3. 2006, 20:13
Ale jinak si zbylé desky od UJD pořiď. Je to bomba. Tedy tu novou neznám, ale neočekávám od ní mnoho.
skiwichu 26. 3. 2006, 20:07
Jinak s těma UJD - díky za rozšíření obzorů a částečné rozlepení víček.
Jer_C 26. 3. 2006, 19:34
a co říkáte na dvojitého dozorce?
http://www.diycore.net/sa…
Jer_C 26. 3. 2006, 19:33