Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
jdi uz do prdele chlape a klidne po zpatku
popredu 27. 3. 2006, 12:27
Rikam - prectete si tu vetu po zpatku :-)
brouk v hlave 27. 3. 2006, 12:21
MARTANI!
bacha na ne 27. 3. 2006, 12:04
2 ufo:
jo tady u mne ve firme maj lidi taky vobaleny hlavy nejakou neprodysnou srackou
ci5 27. 3. 2006, 11:26
To amen: Tak jo, na který kapely teď bude poviná docházka, abych zase něco neprosral.
snaživka 27. 3. 2006, 11:13
to snad není možný!sem tady v hodině s kompjutrama našel v učebně malý bedny. tož sem je hned zapojil, vytočil na max a začal stahovat nějakej materiál. a pak! wolloni to začli rozjiždět a hned po nich esgmeq. užíval sem si toho šťavnatýho masa.ale s těma ostatníma chcípákama co tady sedí to ani nehlo!!
ufo 27. 3. 2006, 11:12
Pouze bude nemístnej a nadrzlej. Ale i to je moc.
alin 27. 3. 2006, 10:56
Hele, tomu nevěřím! Trochu přeháníš.
alin 27. 3. 2006, 10:55
kdo nebude chodit na goro, prijde do pekla.
amen 27. 3. 2006, 10:42
Já si šetřim na novou deverovku, zatim jedu na tu starou, ale je znát, že už bude potřeba na jaře vyměnit. Nehodlam riskovat, že někde zůstanu trčet a budu jí muset shánět buhví kde. Proto na koncerty nechodim, dokavaď nebudu mít novou deverovku.
já třeba prachy nemam 27. 3. 2006, 09:43
a prachy nereste, fakt by bylo blby blby nechodit na vsechny koncerty. to si rikate srr? ostuda.
vidíte? 27. 3. 2006, 09:03
ne, na všechny! ted co bude prvni, musi se jit. Bez kecu!
alin 27. 3. 2006, 08:52
zvlast na hodny goro a lilaka!
abe faria 27. 3. 2006, 08:52
jste povinný chodit na všechny koncerty!
alin 27. 3. 2006, 08:38
to lilac: Co je "nezajem SRR"? Jsme povinny chodit na koncerty jen proto, ze si myslis, ze ta kapela je zajimava?
Aran uv@silver-rocket.org 27. 3. 2006, 08:36