Už nejsi sám, ste tři...
d9t2
27. 3. 2006, 16:24
Filda: ja sem ci5 jo ci5 ne Filda.. jo? ok. Tak. No a to jsem este takovej exot v tydle firme.
ci5
27. 3. 2006, 16:24
takze ke koncertu - lidi moc nebylo, fetch tradicne vyborny, goro takovy nijaky a tolik vychvalovany silent front treti ctvrta liga (maximalne), docela bida.
Eric
27. 3. 2006, 16:23
ci5: nevim jak je to možný, ale mě taky odsouvaj na konec firmy, kde budu sám s verandou a muzikou. Nebo, že bych trpěl rozdvojením osobnosti a už sem to sem napsal? Karle...?
Filda
27. 3. 2006, 16:09
Kdyby měl někdo chuť přijet na Lyssa+Wollongong+Genetiks do Nižbora (14.4.), ale měl problém s dopravou zpátky z Nižbora, tak jestli mu nebude vadit, že ho vodvezu jenom do Berouna (kde je pár nonstopek a autobus na Prahu vocaď jezdí celkem pravidelně), ať mi napíše, budu tam autem a tak 10 lidí bych zvlád převízt.
pe.klo@centrum.cz
pe.klo
27. 3. 2006, 15:52
to ach jo: přijeď busem do Berouna, vocať se Nižbora dostaneš v pohodě.
Tam to bude tak do dvou do tří, když budeš vypadat dost zoufale tak tě potom třeba někdo hodí z Nižbora zpátky do Berouna. Tam to dosedíš v nějaký nonstopce do prvního busu nebo vlaku na Prahu a ani nepoznáš, žes nebyl na sedmičce.
pe.klo
27. 3. 2006, 15:46
http://www.zaznamnik.cz/f…
kazdopadne
27. 3. 2006, 15:39
jo a ty Silent Front v Přelouči supr..
takže příště hoši ne jen na Jealous to jede (i když uznávam že TFT a TAV je krapet jiná liga)
padre pedro
27. 3. 2006, 14:12
pouhá odplata za tvé rady SOP koho mají vzít za kytaristu a koho ne...
kách jo
27. 3. 2006, 13:31
jenze nizbor je pozde a neni to V PRAZE, takze mam smulu
ach jo
27. 3. 2006, 13:15
2jestli mi rozumíš...:
jako den b<->b ?, mne je celkem fajn..
2krichard: neco dáfky mp3jek hehe, dopuju se vod rána !!!
ci5
27. 3. 2006, 13:05
muj dnesni playlist in arbeit: smich kolegyn odvedle, ktery sem potesil velkou mrkvi k svacine, sefuv a koleguv hlas na porade, ted si du pustit neco mp3jek vedle.....
krichard
27. 3. 2006, 13:01
ci5: den b(l)b
jestli mi rozumíš...
27. 3. 2006, 12:55
mne vodsunuli na uplnej konec firmy, sem tu sam a muzika a hned dvere na takovou verandu ááááá
ci5
27. 3. 2006, 12:38
no taky u ondřeje soukupa jr. to propalujou esgmeq se sluhou ďábla, a jedinnym výsledkem je prohlubování mojí mozkový dizfunkce. kurva (bez)drát!
producent
27. 3. 2006, 12:33