Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
ale von je strasne slabej...
ci5 27. 3. 2006, 20:28
jo a lidi co pijou a kourej jsou pak dost v nevyhode. i kdyby zvladli udrzet smer tak nestacej s plicema. taktika je jasna.
kolombo 27. 3. 2006, 20:24
pe.klo je andel dobytci, nekouri a nepije !!!
ci5 27. 3. 2006, 20:22
Jo a rovnou 10 lidí!
hrůzo 27. 3. 2006, 20:20
to radši anonym:
tjo' a jaké praktiky??
miláček 27. 3. 2006, 20:16
já ne! jednou mě vez a zkoušel na mě nemilé praktiky..!! bacha na něj! takhle si vybírá nevinné oběti!!
já se zachránil jen tak tak!
radši anonym bojím se o život 27. 3. 2006, 20:11
pe.klu bych veril...
ci5 27. 3. 2006, 19:03
nema SR zaplaceny komentarovy sluzby?
http://blok.rozanek.cz/ko…
brno 27. 3. 2006, 18:27
Nejlepší jsou stejně AC/DC!
Tak hroznej vkus nemá ani FOUSATEJ! 27. 3. 2006, 18:00
to pe.klo:
a to bys milé pe.klo vzalo i uplně cizí lidi (z toho Nižboře do Berouna)
úplně neznámý pedro 27. 3. 2006, 17:26
2 bugrr: hele nevim, ale rozhodne nam o tom nic nerek. jax na to prisel?
John 27. 3. 2006, 17:01
hele basák z Fetch! si pořídil novou basu, že by ten pobyt v Anglii nakonec k něčemu byl? Fetch! mě bavěj čím dál tak zároveň i tím víc a sere mě že jsem v poslední době nestih jejich akce. Ale to se opraví.
bugrr 27. 3. 2006, 16:37
ok, tak je to možná von.
pe.klo 27. 3. 2006, 16:35
dobre, v sobotu rano sem v 5 volal sypovi ze nevim jak sem se dostal na mestskou horu...
ci5 staci ? 27. 3. 2006, 16:34
dokaž, jestli seš CI5
pe.klo 27. 3. 2006, 16:26