dik!
péha
27. 3. 2006, 20:49
Kdyby byl vo to až takovej zájem, tak zkusim ukecat eště nějakýho dalšího řidiče.
pe.klo
27. 3. 2006, 20:47
Hele mam normální feldu, naráz naberu 4 až 5, řek bych že bych byl schopnej vodvozit tak 3 várky, eventuelně 4, ale hlašte to předem, ať to nějak zorganizujem. dík.
pe.klo
27. 3. 2006, 20:45
pe.klo:vejde se ti tam ješte kolik osob?
hrůzo
27. 3. 2006, 20:41
dik!
péha
27. 3. 2006, 20:40
Uplně cizí lidi nevozim, jen ty co mi píšou e-maily, tak pište ať vás můžu vozit.
pe.klo všem co tu v mý nepřítomnosti omílali mojí čest
27. 3. 2006, 20:40
nikdy nevim, nepamatuju se, mivam okna, ale tady mate navigaci....
Loc:49° 59' 57.48" N, 14° 0' 3.69" E
ci5
27. 3. 2006, 20:38
No a za kolik to ujdeš?
siií
27. 3. 2006, 20:35
okolo meandrů jarní berounky...
ci5
27. 3. 2006, 20:35
hehe ja du dycky zpatky pesky, pe.klo na mne nepocka, sem tam dycky moc dlouho
ci5
27. 3. 2006, 20:34
deset kilaku? to je žert? to mám za chvili!
susi
27. 3. 2006, 20:33
kdo chce jít se mnou pěšky, at mi taky písne. Já nikomu nic neudělám.
sisi
27. 3. 2006, 20:33
hovno...
takle...
Celková délka: 9.70 km
za kolik to ujdete ?
ci5
27. 3. 2006, 20:32
no a co? jestli je to spratek zlej, pak já s nim do Nižbora nepojedu! to radši po svejch.
coby, kdyby raci pěšky
27. 3. 2006, 20:31
pesky v poho...
http://www.mapy.cz/?fr=ro…
ci5
27. 3. 2006, 20:31