Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
... :"Uz prichazi tvuj kamos!"
rich 28. 3. 2006, 13:45
fousatej: diky. o JS to vim.. ja chtel spise zmapovat toho IK, at mohu kamosovi nahlasit, co vlastne podnika a jak se ma jeho kumpl z mladejch let.....
richard 28. 3. 2006, 13:44
jo a jestli se někdo doslova motá vokolo, tak to je Karel Jančák...
... 28. 3. 2006, 13:19
To Richard: Já viděl Majklovce od toho jejich probuzení dvakrát, a to s nima IK vždycky hrál (PS-voc,g; IK-bg; JS-ds a v něčem i Hošek- 2bg.voc)
A jinak Jarda Stuchlý hraje krom MO a Stromu i s Maradona Jazz a Stankovýma Psychoclub & Výletníci...
fousatej i s děsnym vkusem 28. 3. 2006, 13:15
bulšit !!!
znamení čerejška 28. 3. 2006, 12:52
evrybady nýdz e lytl devastejšn!
znamení dneška 28. 3. 2006, 12:42
jo a jinak svatek ma SONA teď de vo to co na to Kuna
zase si to musim poslechnout 28. 3. 2006, 11:48
to rád slyšim..jojo. M.O.!
šťastnej 28. 3. 2006, 11:27
pnt:diky.takze ivan klein zije! oni si ho kamos s zenou pamatujou jako docela drsneho kalice a zrovna vcera sme sedeli u pivka a oni vzpominali na ty svoje prazske roky.... o amritovi to mam radost.... "vypadneme neplatime, na jare si zasadime....!" M.O.!
krichard 28. 3. 2006, 10:42
Krich: o Ivanovo hudebních aktivitách nemám přehled, ale na dalším koncertu Stromu se zkusím optat - připomenout, pls. Na tom na Sedmě se ukázal. Amrit se nijek nemotá, je třetí rok 'čistej' a je v pohodě. M.O.!
pnt 28. 3. 2006, 10:19
DOTAZ. hele,takze jarda stuchly a petr stanko obcas nekde hrajou...amrit se asi tak njak mota.... ale nevite nekdo, co je s ivanem kleinem? hrajet treba s MU,kdyz maj obcas ty reuniony? ptam se,protoze kamos s nim kdysi kalil,nez prisel tady do Ka.chodili spolu na ucnak do stare ture... "prisel pred budovu skoly kluk,normalne si tam zapalil cigaro,sed na lavicku a na kytaru zahral zepelliny.a to byl klein" no a pak jeste kdyz bydlel v praglu,ted uz o nem ale pres 20 let neslysel...dik
richard zvedavej 28. 3. 2006, 09:24
já teda beru ty džípy. přijedete pro mně? pak s váma pudu pěšky zpátky.
tak jo? 27. 3. 2006, 20:59
takže tam s pe.klem a zpátky s Ci5= to je vážně hezký
hapé 27. 3. 2006, 20:58
Jo správně, na CI5 nečekam, pojede jako vždycky ráno busem, nevim co vám tu nakecává, je děsně línej, nedovedu si přectavit jak de nadranej po silnici z nižbora, to je blbost. Mimoto si svý návraty nikdy nepamatuje.
pe.klo 27. 3. 2006, 20:55
nebo se domluvime s berounskejma amikama a vezmou dzipy a transportery
ci5 27. 3. 2006, 20:54