fabregas: Víš jak je to náročný chovat se celej den jako šovinistický prace? Chodim domů tak utahanej, že hned usínám abych byl připravenej na další den.
Šogunův ninja
29. 3. 2006, 08:56
"nekdo vodprask prezidenta" .. mame ho dnes tady pantatu panacka .....
krich
29. 3. 2006, 08:21
cože?
áno
29. 3. 2006, 08:11
Jo
ne Že co
29. 3. 2006, 08:03
ga naar
hapé
28. 3. 2006, 22:40
přísné, ale spravedlivé
ale notak
28. 3. 2006, 22:30
a Ty si buzna?
ale notak
28. 3. 2006, 22:06
vy jste ubohá šovinistická prasata, jeden jako druhý.
fabregas
28. 3. 2006, 21:41
me se teda libi i vobleceny panenky
ne chripka
28. 3. 2006, 20:19
jaký jaro, prosimtě, pod botama to čvachtá, vyjdu předbarák a rovnou se převlíkam do čistýho, ženský těla sou pořád eště bezpečně obalený do zimáků a čekam kdy budeme mít zatopenej sklep.
uroň
28. 3. 2006, 18:46
zasej!
dobra rada
28. 3. 2006, 17:53
se z tojo jara asi poseru ! sem plnej hormooonuuu !!!
neuron
28. 3. 2006, 17:43
dalsi zlovestna veta, jdete do prdele!!
bojim bojim fnuk fnuk
28. 3. 2006, 17:30
starej strejda nejrači má mladý maso, UŽ SI HO BERE DOMŮ!
bude hůř
28. 3. 2006, 17:16
to tady visi ta veta tak zlovestne... tfuj
bojim bojim
28. 3. 2006, 17:09