Nebo mě napadlo, jestli by pár kousků nevzal Torr aka Unkilled Worker v sobotu do Bárky.
pe.klo
29. 3. 2006, 12:25
to wesy: Jo, máme to v plánu.
Aran uv@silver-rocket.org
29. 3. 2006, 12:25
To Aran
Budete prodávat desky a céda na Yellow Press? Tak si je koupíme tam.
wesy
29. 3. 2006, 12:21
to pe.klo: To je chyba.
Aran uv@silver-rocket.org
29. 3. 2006, 12:04
No když včera na zastávku na Anděla přijížděla 6ka tramvaj, málem sem nastoupil a jel si pro ně do Bělehradský, ale nakonec sem se vzpamatoval a šel zas poslušně do práce.
pe.klo
29. 3. 2006, 11:54
to pe.klo: Já jo. Hehe.
Aran uv@silver-rocket.org
29. 3. 2006, 11:46
tak co jaký sou ty nový anyway? už si je někdo pořídil?
pe.klo
29. 3. 2006, 11:42
Možná Norové nic vypálit nezapomněli, může to bejt avantgardní kapela a prázdný cd-r uměleckej záměr. To vás nenapadlo, co? AM180 by na to určitě přišli, styďte se! Jinak Drew z Toothpastefordinner je vtipnejnější než vtipnej. Fakt paráda.
p.s.
Zkuste si Yellow Press přeložit do Slovenštiny. Checht.
ŽLTÝ TLAČ!
29. 3. 2006, 11:14
www.randyband.com
neofico stranky
29. 3. 2006, 10:24
čím víc prasatko smrdí tím voňavější je šunčička
Karate Tmel
29. 3. 2006, 10:18
i ja smrdim
šoken
29. 3. 2006, 09:37
prasata smrdi
mimo jine
29. 3. 2006, 09:34
nevim co je šovinista,c můžete mi to někdo vysvětlit? nevim jestli mě to má nasrat nebo uklidnit. prase mě nesere, proti nim nic nemam.
šokena
29. 3. 2006, 09:16
prodam.
fakt
29. 3. 2006, 09:14
kde se da sehnat cd sk. Psychopath hm?
angina
29. 3. 2006, 09:08