Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to cham chas me:
koho?
šokovaný pedro 29. 3. 2006, 14:58
kecy, prozřetelnost zasáhla...
p.e.d.r.o. 29. 3. 2006, 14:57
ty pichas?
cham chas me 29. 3. 2006, 14:57
ano, děkuji - vědel jsem že se to tady ujme!
P.S.:no to víš že jo pichaj spolu vod rána do večera...
P.P.S.:a mam ti poslat cislo na tu holku
pedro 29. 3. 2006, 14:44
jeeezis to je blbost i kdyz klip super. doufam ze spolu aspon pichaji.
zas to jaro! 29. 3. 2006, 14:43
http://video.google.com/v…

a tady je od nich klip..
pedro 29. 3. 2006, 14:33
to pedro: Psát se přece dá i do Nejchytřejších keců...
Aran uv@silver-rocket.org 29. 3. 2006, 14:26
to Aran
to je hezké konečně možnost opravdové seberealizace pro náštěvníky tohoto zábavného fóra..už připravuju cca deseti stránkouvou esej o "Tiger Force"..takže zbejvá jen aby je sem někdo dotáhnul...
pedro 29. 3. 2006, 14:08
Víte už někdo něco o line-up letošního freedim festu?
pe.klo 29. 3. 2006, 13:53
Hele, napadla mě jedna věc ke koncertům Silver Rocket. Jak jste si asi všimli, občas dáme sem na web "ta a ta kapela očima toho a toho". Jako psali Bugrr a Kiri o Moller-Plesset, nebo teď Banán o The Yellow Press. Není to v žádným případě klasická pozvánka na koncert, spíš takovej osobní text někoho, kdo má k tý konkrétní kapele nějakej vztah. Jestli se toho KDOKOLIV chcete účastnit, pošlete nám to, budeme jen rádi a dáme to sem. Jasně, je těžký psát o kapele, která teprve přijede, ale někdo z vás má třeba rád desky Codeine - tak proč nenapsat něco o Brokawovi? A někdo jste třeba viděl Diario tenkrát na Free Dim Festu - tak proč nenapsat o tom? Takže kdyby se vám do toho chtělo, budeme jen rádi.
Aran uv@silver-rocket.org 29. 3. 2006, 13:47
nový anyway jsou supr nářez..ale holt už je to těžký srovnání po majstrštycích (?) jako amoral a dort..tak to si teda myslim, ale po fotbale to pěkně vyčistí hlavu zvlášť na vol.40
pedro 29. 3. 2006, 13:42
...mimo časoprostorový kritéria
rozhovor s Jobem
http://www.diycore.net/sa…
diycore .net 29. 3. 2006, 13:41
Tam přeparkuju bedny, aby plešoun neprudil.
Wesy 29. 3. 2006, 12:52
to wesy: Než se v létě vrátíš z dovolený tak ti přeparkujou do kuchyně.
pe.klo 29. 3. 2006, 12:34
To mně zas sousedi budou mít o trochu víc rádi
Wesy 29. 3. 2006, 12:27