Dneska dávaj v televizi horror Chřestýši. máte někdo odvahu se na to dívat?
já nevím
29. 3. 2006, 21:12
to níc :-) otevři si něco jinýho.
:-)
29. 3. 2006, 21:07
tak fakt nevim. bud sem totalni blbec anebo to ma co spolecnyho s tim javascriptem. ale to si nemyslim.
: - ( ale opravdu
29. 3. 2006, 21:04
Sem člověk příjde a nestačí se divit. Tuleňovražda. Kdyby ty Kanaďani radši u nás vymlátili komouše, když už chtěj lovit. Ale kožuch z komunisty asi nikdo nechce. Každopádně by se tuleňům a taky chudákům velrybkám měly dát zbraně. Uzi do každý ploutvičky.
Ekoterorista .
29. 3. 2006, 20:59
klikni na slona, je pomalej. pak se ještě dá klikat na některý místa, který se změněj v ruku a de to dál. nebo to zkoušet znova, spousta variant
chytrák
29. 3. 2006, 20:49
zkus to ještě párkrát. je to úžo.
tak hodinku
29. 3. 2006, 20:44
zkusit co? kolikrat? asi jsem fakt blbej.
dik
29. 3. 2006, 20:42
já to tam vidim. supr, dík. nejlepsí stranka
doporučuju!
29. 3. 2006, 20:38
zkusit vícekrát
zvědavej doporučuje
29. 3. 2006, 20:36
2 zvedavej, to uz se stalo davno.
mimochodem videl na ty melvins strance nekdy neco?
m
29. 3. 2006, 20:30
mimochodem, ten slon už se dal psychicky trochu do pucu. já mu dycky věřil
http://www.melvins.com/ma…
zvědavej
29. 3. 2006, 20:26
a co melvins, kluci? kdy zharajou s někym ze srr?
zvědavej
29. 3. 2006, 20:23
why did you give me so much love - in a loveless world?
jesus do you hate me?!
29. 3. 2006, 19:57
nakonec to zvednul, uffff....
saviour
29. 3. 2006, 19:14
kb: na to jeb, spis mi rekni jakej byl ten d smack u hardcore ...?
morrisey
29. 3. 2006, 18:47