a ještě je morrisey furt panic?
kral bowlingu
29. 3. 2006, 18:46
s těma rybozime ste o nic nepřišli, že tam zapomněli dá i nějakou hudbu
k
29. 3. 2006, 18:46
nerad bych nechaval nekoho na pochybach, ale promoterem roku je zatim d smack u, protoze varovani pred vcerejsim koncertem brali lidi opravdu vazne :)
j
29. 3. 2006, 17:46
masakristy
ferovi kluk
29. 3. 2006, 16:37
...ostatně jako kterákoliv jiná země...
...
29. 3. 2006, 16:34
canada is pissed
nomeansno
29. 3. 2006, 16:31
koupim celou bednu tech tyčinek - mám jet do tesca nebo do kefíru?
pnt
29. 3. 2006, 16:31
mě například může celá Kanada políbit prdel už tak asi od roku 96, kdy šli ti féroví kluci z kolébky hokeje do bitky na MS vždy tak 2-3 na jednoho našeho lojzu. Čilil bojkotu zdar.
btw bych to do toho floutka ani neřekl, ale je to fajn
pnt
29. 3. 2006, 16:30
dort
Bourek uv@silver-rocket.org
29. 3. 2006, 16:26
Hustý!
Aran uv@silver-rocket.org
29. 3. 2006, 16:25
ty vole ty ses fakt borec!!
Torr uv@silver-rocket.org
29. 3. 2006, 16:19
http://album.volny.cz/sho…
ma gor
29. 3. 2006, 16:08
...ta vám zvedne náladu !!!
sem se nudil...
ma gor
29. 3. 2006, 16:08
kdo by to řek co:
As things stand, Canada has placed itself alongside China as the cruelest and most self-serving nation
pe.klo
29. 3. 2006, 15:42
tak já ty constantines vrátim.
kdyžbojkottakbojkot
29. 3. 2006, 15:30