Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to gúgl:
hele tohle je maso! Jeste lepsí nez ty horrory.
sika matt 29. 3. 2006, 22:29
me to nedalo - la otra lyssa: amoral? no, no senor, royal!
http://www.emergenceconfe…
gúgl 29. 3. 2006, 22:25
myslíš, a to ji musím sníst?
mně že 29. 3. 2006, 22:17
lyssa, ta ti zvedne náladu!
29. 3. 2006, 22:13
Jů. Hézký. Ale Lyssa zasejc takový maso není.
Dostanu Blbost? Anebo né? 29. 3. 2006, 22:12
to xvoepyčodebileXXXXXXXXXXXXXXx:
jakou jako? ten film esče nezacal.
lyssua xí 29. 3. 2006, 22:03
magor: hezký, až na tu mrtvolu tam
XvoepyčodebileX XXXXXXXXXXXXXXX 29. 3. 2006, 21:59
já né, já si rovnou lehnu pod postel. a pěkně ožralá.
hádí 29. 3. 2006, 21:25
a este jednou do vas ! sem se nudil tak co ?
http://album.volny.cz/sho…
ma gor 29. 3. 2006, 21:23
By mě zajímalo, kolk lidí bude dneska koukat pod postel, než pudou chrápat.
Ssssssssss. 29. 3. 2006, 21:18
jenže budu na to čumět solo. takže 2 flašky.
sichruje 29. 3. 2006, 21:17
Právě proto si otevřu Bacardi. a budu se krásně bát.
to bude drsný tyjo 29. 3. 2006, 21:15
já si ji otevřu a k tomu se podívám na Chřestýše.
Bacardi snake 29. 3. 2006, 21:14
Na hadice nekoukat. Zvlášť ne na jedovatý. Stejně to bude katastrofální kravina.
Bych pak nespal. 29. 3. 2006, 21:14
treba lahvinku...
dik! 29. 3. 2006, 21:13