že by
Godspeed You! Black Emperor
2. 4. 2006, 12:04
co je gybe?
jebe
1. 4. 2006, 19:31
zkoukněte nové vychytávky na
diycore.net a zahlasujte do ankety
http://www.diycore.net/
diycore net
1. 4. 2006, 13:25
kolik budou stat ty GYBE?
not me
1. 4. 2006, 10:05
Yellow Press vydali ještě jedno bezejmenný album a řek bych že před Comfortable curses.
informátor
31. 3. 2006, 23:16
no tak vzhledem k tomu, že Black Flag jsem nikdy na živo neviděl, trochu mě sere, že jsem neviděl třeba Lords
pnt
31. 3. 2006, 18:21
krichard bry ranko richard:
dík, chlape, mám radost.
téčka
31. 3. 2006, 17:41
whatever
http://www.klub007strahov… say it cost, that's what it cost
cena
31. 3. 2006, 17:40
no, vim, že je to trošku trapný, ale přeci jen jako nepracující mi to nedá abych se nezeptal -kolik doláčů si mam připravit na vlez na koncert Yellow press??????????????
-dik.
strejda s. se ptá
31. 3. 2006, 17:32
Piko vole ne?Nebo jo?
DR od vedle
31. 3. 2006, 15:45
prislo jaro a uz sem do toho zase spadnul !!! vite co.
ci5
31. 3. 2006, 15:38
ja to vim: Chtěl si říci kolikrát, ne? Vynásob si počet členů Akademie v sekci Alternativa koeficientem nadrženosti (2,4) a zaokrouhli nahoru!
Ten, co ví víc než fousatej!
31. 3. 2006, 13:11
kde sehnat KIM&BERAN
to nevim
31. 3. 2006, 12:59
kolik emems platili za ty andely??
ja to vim
31. 3. 2006, 12:56
asi jako fugazi reggae. je to tam, ale neni to markantni.
proste tanecni muzika.
diky si strc vis kam
31. 3. 2006, 12:50