doomriders se v praze libilo volove:
http://blog.myspace.com/i…
praha!
3. 4. 2006, 00:31
YP hraji i 4.4. na Moravě (v Babicich- to je tam co se dělají ty kečupy vy opičáci) ale hlavně, kdo nezná tento odkaz, ať si klikne. Naprosto zásadní záležitost :
http://www.americawestand…
BSe info@mismas.org
2. 4. 2006, 23:37
Recenze: OTK - Sona a Kuva
Sona a kuva není jen sen, ani nápadně jasný dálky. Je to vrcholný let Stříbrné rakety. Výlet přímo do ráje. Proleť se s námi nirvánou zvuku.
http://www.diycore.net/sa…
Jer_C diycore.net
2. 4. 2006, 23:06
Hele kucí, že mě budou Rybičky 48 strašit i na fóru SRR tak toho sem se fakt nenadál. Stačí vole, že tady kolem Kolína nikdo nic jinýho neposlouchá a panuje názor, že to jsou "fakt v pohodě týpci" a jak do těch kytár pěkně řežou.
Pacey 64
2. 4. 2006, 20:49
jo, kluci to tak trochu tuší
http://www.rybicky48.wz.c…
Rudá hvězda 48
2. 4. 2006, 19:09
po volbách možná Hvězdičky 48
Sufrapoun
2. 4. 2006, 19:07
I don´t like monday! I don´t like monday! i don´t like monday! Tell me why I don´t like monday...Asi ze musim na univérzitu na druhej konec repbliky a zejtra hrajou prej naky Yellow Press a emems... Mimochodem cetli ste recenzy na jejich Comfortable curses v EXu v Reflexu. Od Michala NaNoru ? Peknej to názor....
Geldof
2. 4. 2006, 18:21
"Pop-punková formace Banánový Rybičky se přejmenovala na originálnější Rybičky 48" Ty vole - fór dne!
už vyndanej...
2. 4. 2006, 17:50
nejak klidno pres vikendkoukam. co ste delali gingos? taky pracovali a chlastali jako ja?
rich
2. 4. 2006, 17:20
to to mi ho vyndej: heh to je opravdu oh yeah? videl sem je, ostuda nejvetsi !!!
to one head hand: ne ma jen jednu hlavu
jiná ryba
2. 4. 2006, 16:38
http://www.supraphon.cz/c…
to mi ho vyndej
2. 4. 2006, 15:54
jo hele, ten zpevak ze some girls ma jen jednu ruku?
one hand band
2. 4. 2006, 15:03
no vsak vono to vysmazeny turbana brzo prestane bavit srat se do kytar a zacne si delat svoje parties, kurva, ten blb se k some girls nemel vubac dostat, melo to bejt normos na sedmicce a pohoda, ale ne voe ...
bojkot bojkot
2. 4. 2006, 13:35
pico, d vysmaz to u umí delat fakt hodne, ale hodne navstiveny koncerty, vemte si z nich priklad vy liny kuze raketovy, takhle ma vypadat poradne nadupana akcicka, hej
http://www.zaznamnik.cz/f…
trendarum bylo hej
2. 4. 2006, 13:28
PRAHA - Jo, uprostřed týdne koncert v Abatonu. Vypadalo to jako malý festival. Jako první vystoupili Anyway, což mě nijak zvlášť neoslovilo, ale v mp3 na netu to bylo lepší. Zato další Landmine Spring už mě přišli alespoň melodičtější, ale taky jsem je slyšel poprvé. Jako první zahraniční pokračovali holandští Malkovich což už o poznání přitvrdilo a to byl mazec předkapela. Jako zlatý hřeb večera nastoupili amíci Some Girls. Vypadalo to jako hodně velkej nášup a taky to byl. 5ev, hruza děs. Pravda podání nebylo k smíchu, ale k zamyšlení. Nebylo to tak špatný jako se zdálo z prvu, kdy jsem slyšel jen spojitej zvuk. Nejvíc me dostala plastová basa a v jednu mezi skladbu malý sólo na ní. Úžas. Zbytek jen řev. Zajímavé.
some bitches
2. 4. 2006, 13:25