Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
haledte vy jak moc jsou disco ty yellouw press
diky zaplatim 31. 3. 2006, 12:43
v knihovne bych na to cekal minimalne pul roku... praveze sem na to nikde nenarazil a zadny vydavatelstvi se moc nema k tomu, aby to vydali znovu. to uz je jak ty posrany limitovany edice desek... ;)
j 31. 3. 2006, 12:22
jinak to u nás vydává tuším odeon a jestli chceš být hrdým vlastníkem tak go ahead...nemyslím si že by už nebyly
dobrá rada bla bla 31. 3. 2006, 12:18
to jindra: v knihovně?
dobrá rada nad zlato 31. 3. 2006, 12:15
to zmatený: Jak tolik??? Ve srovnání s tim, kolik jich žvatlá čínsky to nestojí za řeč...
žlutý hvězdy v rudym poli 31. 3. 2006, 12:12
hovno jamajka. utopia!
ne snad? 31. 3. 2006, 12:02
voe jak je to mozny ze tolik lidi mluvi anglicky? asi buh fakt existuje nebo co
zmateny 31. 3. 2006, 12:00
http://members.tripod.com…
ENGLISH SPEAKING COUNTRIES 31. 3. 2006, 11:49
guts sou myslim z u nas zatim jeste nevydany, posledni palahniukovi knizky haunted.
jestli ma nekdo informace kde/jak atd. ziskat program pro prezivsi, nebo cokoliv jinyho (krome klubu rvacu a kolibky), dejte mi prosim vedet!!! dik
j jindra(a)czechcore.cz 31. 3. 2006, 11:47
Ty vole JAMAJKA!!! Výbornej tip, DÍKY!
Aran uv@silver-rocket.org 31. 3. 2006, 11:39
furt jedu v Lordech a jejich Mečích, tak šťavnatej zvuk kytar a vúbec celýho bandu, se jen tak neslyší, životodárnej hevy rokenroll, Jade Tree momentálně film nejoblíbenější - kurva
bugrr 31. 3. 2006, 11:21
Jamajku, vole, Jamajku! Král Bob, přísný regé a vyhulený černý pysky.
mluví se tam taky englicky 31. 3. 2006, 11:11
to žltačkový tisk: To je fakt, ale to riziko je vždycky.
to Ten co nemá nic lepšího na práci: To je taky fakt, ale všechny země jsou v něčem na hovno.
Aran uv@silver-rocket.org 31. 3. 2006, 10:56
možná vám přidu jako kverulant, ale co je na Nigérii sympatickýho??
určitě je tam polovojenský režim, utlačují se lidská práva a ke zvířatům se tam taky nechovaj nejlíp - ve skutečnosti je zabijí a snědí, a to velmi krutě..
osobně navrhuju Nauru, nebo jiný stát v Pacifiku
Ten co nemá nic lepšího na práci 31. 3. 2006, 10:51
ty vole, ta novinka/YP-pozvánka jako dost dobrý. Já se tam teda těšil i bez toho, ale teď už se to nějak zvrtavá do strachu, že jestli to nebude tak dobrý, tak budu nasranej...
žltačkový tisk 31. 3. 2006, 10:46