hřejmě je ale
taky dobrý
3. 4. 2006, 15:21
*zřejmě
navedenej blbej
3. 4. 2006, 14:32
jo, Reykjavík je hustej, Amsterdam taky ujde - hřejmě pěkná zvěř
pnt
3. 4. 2006, 14:32
ale Praha 'fucking took the taco.'
tojsemnikdyneslysel
3. 4. 2006, 14:27
Z toho deníku je nejlepší zápis z Reykjavíku: "there were a few punches thrown, a few kicks to the chest, but it was all in the name of good fun."
Aran uv@silver-rocket.org
3. 4. 2006, 14:09
pnt: ja mam neska uz celkem veget.... vcera uz byl docela hodnej, takze ve forme... dneska jen tak, aby se nereklo... :-)
r
3. 4. 2006, 12:15
r: já naštěstí dnes na večerní šichtu nemusím, víkend stačil;-)
pnt
3. 4. 2006, 12:02
pnt: kdyby mi to vcera nerelka kamoska, tak to ani nevim, ale dik.. ale kopa dnes: "tak jsem dnes zvazoval,ze mam chut ale zaroven vycitky, ze zas u piva.. pak otevrel net, kouk nahoru na listu a tam svatek slavi! a bylo to!jdes?" jdu!
r
3. 4. 2006, 11:39
pěkně kecáš!
vůbec tě to nedojalo,,,
3. 4. 2006, 11:34
to je fakt dojemny !
doktor slza
3. 4. 2006, 11:29
"lichtenstien germany - and back to germany we go. this show was a good show, but we were still reeling from the prague show. it was like getting dumped by your girlfriend and dating a new girl who is really awesome but you just want the old one back."
fakt pěkně napsáno
3. 4. 2006, 11:12
rich: jo, chlastali, slavili jsme tvůj svátek, hombre. Alles gute
pnt
3. 4. 2006, 11:05
pro BSE: To je co? Nechápu to...
neumí čéšsky s.r.o.
3. 4. 2006, 08:32
takhle se to dela
mish mashi
3. 4. 2006, 08:02
bodejt by ne, kdyz se tu baraky stavej z lidskejch kosti. bezne jako.
HYPO stavební spořitelna
3. 4. 2006, 01:32