Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
taková skákavá hudba. kroutíš přitom bokama, chlastaš, a vykřikuješ rudy rudy rud bojs. čím hlasitějc, tím líp.
znalkyně 5. 4. 2006, 08:08
co je to skacko?
znam jen metal 5. 4. 2006, 07:59
let´s party: http://www.freemusic.cz/c…
o-o-o 5. 4. 2006, 07:17
skáčko by si zasloužilo, to je fakt!
skaser 5. 4. 2006, 07:00
Inkvizitore, doufám, že budeš v morech pokračovat. Co třeba hiphop, dramík a hlavně pohodový regéčko či skáčko.
R. 5. 4. 2006, 06:57
hurá, třicet pět minut slávy Yellow Press. Srali jsme se 200km autem přes povodňový území ale stálo to za to. čekejte podrobnou dokumentaci a že místama i supr fotky na diycore.net.... vyrvu si pochyby z těla a pouštím na uklidněnou Wollongong... pěkný sny... zítra je taky den. nemám tušení ráno....
Jer_C diycore.net 5. 4. 2006, 00:27
Právě sem diskutoval po ICQ se členem jedný nejmenovaný ambiciozní Táborský kapely, která "jezdí celorepublikově a ne po vesnicích na Tábosku" a dospěl k naprosto jednoznačnýmu názoru, že Táborskej večírek v režii MěÚ Tábor v Lucernabaru si zaslouží jednu velkou Blbost. Už proto, že "Táborská scéna se postaví před pražskou selanku a ukáže jim, zač je v Pardubicích perník."
pe.klo 5. 4. 2006, 00:15
to H B:
a co řikaj na tebe? taky mi furt přijde že ty sukně lidi jenom serou. čim to je?
naked three 4. 4. 2006, 23:52
a poslední: mně teda tahle magic show nepřipadá dekadentní. spíš něco jako hodně slabej nátěr na hvezdičky, co se v noci dětem lepí nad hlavy. výsledkem je nedostatecnej pokus o nejapnost.
Nea 22 4. 4. 2006, 23:23
a co to znamená? fluorescentní ofina, pěkně slabý brejle a vyšívaný spodní prádlo. A chran bůh když je ti pod 20, jsi holka, a jdeš při koncertě ven ( to se nedělá). a jaká škola je fajn? Lesárna? Fakulta humanitních studii?
22, skoro 23 a furt vevnitř! 4. 4. 2006, 23:17
komu myslíš? těm Etno? Furt lepší než emptno.
mega ofina 4. 4. 2006, 23:11
emo? kopat do mrtvol, to by se vam libilo...
zegadeth 4. 4. 2006, 23:09
Koukám, že máte vytříbenej záběr typů na okukování. A dlouhý ofiny sou dekadentní? mně teda nepřijde, čim jí mám delší (ofinu) tim jsem rozjásanější. nevim ale co to je EMO.
a pěkně mě to sere Nea, 1983 4. 4. 2006, 23:08
Copak etno ale takový EMO->kdejaká ambicema nadopovaná nu-metalová partička si dává na nějaký dobře viditelný místo nálepku EMO, naolejovaný svalovci hubnou a nechávaj si delší ofiny aby bYli dostatečně dekadentní ale pořád eště in.
nEMOc 4. 4. 2006, 22:42
Nedámu, nebo nedátobě?
Tomáš co nevěří 4. 4. 2006, 21:46