Máte záruku narvanýho sálu, v kterým první řadu obsadí nadšený studentky filozofický fakulty v batikovanejch sukních, ověšený dřevěnejma korálema!
Z těch studentek v batikovanejch sukních stejně nemá žádnej muzikant radost. Nedámu to, i kdyby chtěl, a on nechce, páč jsou vošklivý!
H B
4. 4. 2006, 21:40
A já vinyl Emems!
H B
4. 4. 2006, 21:36
to infantilec: poslední zprávy z výroby - koucour je v troubě, ruka je v rukávě. the eagle is landing. Už jen trochu trpělivosti, prosim!!!
Töhötöm uv@silver-rocket.org
4. 4. 2006, 21:08
já už chci vinyl lyssy!!!!!!! nooooo????? :(((((((
infantilec
4. 4. 2006, 21:02
někteří lidi nevří, že jamajskej bob zvítězí...
ó jé!
4. 4. 2006, 20:17
Babice jsou ty Babice, takže se říká "jedu do Babic". Držíme palce
jen tak na okraj
4. 4. 2006, 19:14
ETNO RULEZZZ
TRAPNY ALE STALE DOBRY
4. 4. 2006, 18:50
ještě k Yellow Press..
mi napadá jestli ještě někdo čtete Rock a pop tak tam nějakej borec psal že Yellow Press sou zbytečně komplikovaný a tim to celý pohřběj..hovno..sou to samý hitovky a to v nejlepšim slova smyslu..ale zas tak kalit před tim nemuseli..asi..
pedro
4. 4. 2006, 18:38
vsechno etno je nanic krome jamajskyho
inovator
4. 4. 2006, 18:13
sem žena, tam muž
dr. bolíto
4. 4. 2006, 18:09
Ta co etno nerada: co přesně máš na mysli?
anti-pocem
4. 4. 2006, 18:08
Sem žena a vaše sexistycký kecy mě urážej...
Ta co etno nerada
4. 4. 2006, 17:52
dopíšu a jedu do Babice na The Yellow Press. držte palce ;)
Jer_C diycore.net
4. 4. 2006, 17:50
a nebyls?
dneska (pro změnu) za školníka
4. 4. 2006, 17:39
von si začal, chtěl abych byl roštěnka ze sedmičky
já ne, to pocem
4. 4. 2006, 16:38