kardinal:"stejne se pak nesoustredime na produkci" .... jasne, kazdej pak mysli jen na re-produkci, coz je u muziky desne neproduktivni
richard este
5. 4. 2006, 12:34
ja znam jednu studentku FF - obor zurnalistika, a ta moc batiku nenosi, je pekna a kali jako blazen
richard
5. 4. 2006, 12:32
hmmm popřemejšlim vo tom...
anál
5. 4. 2006, 12:32
Nechodit na jugoslávský filmy a nevodit roštěnky na koncerty, stejně se pak akorát nesoustředíme na produkci.
kardinál
5. 4. 2006, 12:29
za rumunskou dechovku může Kosturica, takže filmaři. Za holky ze sedmičky můžou jejich kluci.
verdikt
5. 4. 2006, 12:28
korále spálit, holky přivázat k bednám a vohulit je !!!
očistec
5. 4. 2006, 12:26
Tyvoe, tady to je fakt syndikát chlupatejch chlapů, co se týče názoru na ženský, viz komentáře k holkám ze sedmičky a ty batikovaný studentky FF s dřevěnejma korálema.
lída voběd
5. 4. 2006, 12:22
ja jo jako hipec voe jako růlec jo dyktuje jo, nevite vočem to je jo a proste votom toje vo tom voni hlasej
traper
5. 4. 2006, 10:42
R:Na dramík a hip hop mi nešahej. Neni dramík jako dramík a neni hip hop jako hip hop. A vůbec, nebuďte zakyslí, darebáci.
Stallone
5. 4. 2006, 10:37
jo. myslela jsem že se dotyčný skrývá přímo tady.
n
5. 4. 2006, 10:33
oznacuji takto kolektiv inkvizitoru, co se schovava pod jmenem inkvizitor....
r
5. 4. 2006, 10:19
richard:
s jakym inkvizitorem furt mluvíš?
já tady žádnýho nevidim
5. 4. 2006, 09:32
to inkvizitor: to sis vsimnul fakt brzy.. vzdyt tohle se deje uz nekolik let....
richard
5. 4. 2006, 09:30
bourek má ekstatický výraz.
ci5
5. 4. 2006, 09:28
bourek nema marenu?
metalak
5. 4. 2006, 09:17