Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
wishlist pro dirrrty trrrinity: eeeeeeee makarena!!!!!
jojojojo 25. 5. 2006, 00:24
tohle snad nejni az takova blbost
http://bigloadmp3.twoday.…
ric_hard_VS 25. 5. 2006, 00:22
RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.
z 24. 5. 2006, 22:20
ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd
z 24. 5. 2006, 22:20
BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené.
z 24. 5. 2006, 22:20
ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval.
z 24. 5. 2006, 22:20
JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě.
z 24. 5. 2006, 22:20
FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři.
z 24. 5. 2006, 22:20
AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou, aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla.
z 24. 5. 2006, 22:19
ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci.
z 24. 5. 2006, 22:19
TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu.
z 24. 5. 2006, 22:19
EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí.
z 24. 5. 2006, 22:19
NACISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě a zastřelí tě.
z 24. 5. 2006, 22:18
FAŠISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě a prodá ti trochu mléka.
z 24. 5. 2006, 22:18
SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka.
zdenda 24. 5. 2006, 22:18