4Aran: GPE étaient et sont absolument stupéfiants, finalement un peu d'air frais. Je très content que chacun les ait si gentiment accueillis. Et je m'excuse à tous, mais surtout le reste de la bande pour ma catastrophe de guitare non accordée...
Torr uv@silver-rocket.org
25. 5. 2006, 14:45
..v žitě rozHaliny
bláto a kecky
25. 5. 2006, 14:40
Bude hnusně? Budem se válet v blátě!!! A budem se mít jako prasata...
2p
25. 5. 2006, 14:36
1p: stříkat!
Kojta
25. 5. 2006, 14:30
nespavec: samozřejmě že by sme mohli platit sociální pojištění, ale já myslim, že pak už budou nasledovat jenom žiletky
hodně dobrej kámoš
25. 5. 2006, 14:30
střílet!
1p
25. 5. 2006, 14:29
nam za oknem choděj holubi, ale jen obcas.
4p
25. 5. 2006, 14:27
dobrej kamos: a co bude nasledovat?
nespavec
25. 5. 2006, 14:22
nespavec: strč si hlavu do pračky
dobrej kámoš
25. 5. 2006, 14:07
kurva, zejtra má bejt hnusně, v sobotu hnusně
Zákopčanik
25. 5. 2006, 14:06
a za oknem chodej krasny holky....
nespavec
25. 5. 2006, 14:00
4 rohlíky, perníčky s cukrovou polevou a prosil bych polštář místo klávesnice.
chce se mi spát.
25. 5. 2006, 13:43
to se pak nemůže i leccos jinýho...
a rozumbrada
25. 5. 2006, 13:13
ty zas pil, že jo? a mlíko to nebylo...
filosof
25. 5. 2006, 13:13
tak to teda mušelo bejt! škoda že jsem prostě na sedmu nemoh. A Torre dyť ty to máš rozladěný dycky ne? prostě Trademark.. To je to samý jako by někdo schválně čekal až mu ve skladě u mlíka projde doba spotřeby, potom ho dal na krám a pak by se královským argumentem obracel na zákazníky: "sorry omlouvám se ale to mlíko je kyselý proto že mu prošla doba spotřeby" cha! und chi!
bugrr
25. 5. 2006, 12:51