Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
podle mě šlo SRR a fotbal dycinky ruku v ruce...
fusa 9. 6. 2006, 18:01
lída = píča
harry künde 9. 6. 2006, 17:59
Je mi líto, že na stránkách respektovaného a navíc alternativně zaměřeného hudebního vydavatelství se debatuje o čutané.
lída 9. 6. 2006, 17:59
hašek jako komentator je STRASNEJ!
vyhodte ho! 9. 6. 2006, 17:50
bary je buzna i emems ho vynechali na svym vinylu
Karl Heinze Rummenige 9. 6. 2006, 17:44
to jakub:
ano je to smutné když se člověk stane otrokem své záliby, vím co cítíš i já sem na tom bledě
pedro 9. 6. 2006, 17:43
na USA jdeme bez baryho, hosi.
no? 9. 6. 2006, 17:43
to nevim + moz: a jak vis, ze tem lidem je jedno, jestli zijes nebo umres? treba by meli radost, kdybys umrel, ne?
lecba sokem 9. 6. 2006, 17:38
pedro ...ja vim, to ze mně udělal fotbal.
jakub 9. 6. 2006, 17:34
ach bože to je tedy ale poenta...happy end...seš vůl..
pedro 9. 6. 2006, 17:33
pedro -když sem řikal blbost, myslel sem to v kladnym slova smyslu, takova ta BLBOST, BEZ KTERÝ NEMUŽEŠ ŽÍT!!!!!!!
jakub 9. 6. 2006, 17:31
ČR - USA 1:0
ČR - Ghana 2:1
ČR - Itálie 1:0
optimista, voe.
Bourek uv@silver-rocket.org 9. 6. 2006, 17:26
S váma si si čovek taky užije srandy..
možná když to hraješ často a je to pro tebe hodně tak ti to pak přijde jako blbost
Já moc pohybu nemám takže jakejkoli fotbal vždy vítám..
jo a ze skupiny postoupíme jako druhý a pak nás vyklepnou moji krajani..
pedro 9. 6. 2006, 17:25
aran -fotbal hraju uz vic jak 10 let a dosel sem k nazoru, ze je to blbost (takze to razitko sedi) a taky naprosto iracionalni zalezitost ... a z toho sem vyvodil i ty vysledky!! (proti italii da koller hattrick a zbytek budou vlastnaky)
jakub fotbal je BLBOST 9. 6. 2006, 17:22
si nevyskakuj voe si mysliš gyg maš 2metry..
death to all 9. 6. 2006, 17:18