Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
ale to bych taky bral
pnt vítězství nebo smrt 9. 6. 2006, 17:16
čr-usa 2:0
čr - ghana 2:1
čr - itálie 1:1
a to je na první místo...a hádat se se mnou nemá cenu...procentuální úspesnost zelených ve volbách sem taky uhodl:-p
nostradamus pičo 9. 6. 2006, 17:13
("umlaut, je tam umlaut!")
Harry pomoc, drží mě v lapáku 9. 6. 2006, 17:13
To je taky pěkná blbost, Kubo... hehe.
Aran uv@silver-rocket.org 9. 6. 2006, 17:12
Fotbal jsem nikdy nehrál, pane kundo.
Aran uv@silver-rocket.org 9. 6. 2006, 17:12
ČR - USA 0:0
ČR - Ghana 0:0
ČR - Italie 5:0
...to by mělo stačit.
jakub 9. 6. 2006, 17:11
to víš aran taky hrával fotbal, ale nikdy to daleko nedotáh...je to takovej smutnej příběh...
wappenkunde 9. 6. 2006, 17:08
to aran: co máš proti našim?? ale férově!
že tys na nich prosázel majlant nebo tak..
yojimbo 9. 6. 2006, 17:06
ČR - USA 1:1
ČR - Ghana 1:1
ČR - Itálie 0:0
...a stačit to nebude
Aran uv@silver-rocket.org 9. 6. 2006, 17:05
no a ??
fotbal je fajn provětráš plíce s kámošema pokecáš, krapet toho hecování a pak po sebezničujicim výkonu deš na pifko... a tak to má bejt..pak se sereš v práci tak deš do hospy a shlídneš božké ikony, pokocháš se těma parádičkama..a když hrajó naši sou to i nervy....ale jako přece nějaká zábava v životě muší bejt
yojimbo 9. 6. 2006, 17:00
čr - usa 1:0
čr - ghana 2:0
čr - itálie 3:0
pnt a je to 9. 6. 2006, 16:58
Teď začíná fotbalovej Mundial. Bez chilskýho mužstva. Jste fanoušci fotbalu? Zajímá vás celá ta akce? Nebo i v tomhle si jdete (na rozdíl od většiny vašeho kontinentu) svoji cestou?

Pro mě osobně neznamená fotbal vůbec nic, protože jednak ho hraju příšerně a jednak protože v Chile je fotbal synonymem násilí. Náš bubeník to ale má úplně naopak, je fanatickej fanoušek a dobrej fotbalista. Basák to samý - ale když se maj rozhodnout mezi míčem a pivem, jejich volba vždycky zní: pivo.
familia miranda 9. 6. 2006, 16:57
voe tak to rozjedem, kasu držim já a řikam
ČR - USA 2:0
ČR - Ghana 2:1
ČR - Itálie 0:1
yojimbo 9. 6. 2006, 16:53
fotbal je dobrej
já jsem nejvyšší autorita= di do prdele čuráku 9. 6. 2006, 16:52
fotbal=blbost
nejvyšší autorita> co řekne, je svaté 9. 6. 2006, 16:49