ČR-USA 18:12
ČR-Ghana 54:36
ČR-Itálie 81:125
expert jak brus
10. 6. 2006, 11:47
ČR-USA 1:0
ČR-Ghana 1:2
ČR-Itálie 0:0
J die expert
10. 6. 2006, 10:25
14.6.06 (středa) MC Orion,Tábor: The Smackdown(HC/punk/trash,SWE) + Lahar(fastcore,Písek) start 20.00 info:
www.badboyscrew.wz.cz
Radim badboyscrew@centrum.cz
10. 6. 2006, 08:55
ta krepelicka je jedna ze semifinalistu superstar 2
tv nova
9. 6. 2006, 23:32
Hey Guys!
Viva Silver Rocket
Eamonn/Rimbaudrecords.com
9. 6. 2006, 22:35
zivaky mono hodne husty!
samurai hentai
9. 6. 2006, 20:54
id-ir: Cece, to vypada jako samice cloveka.
fotbalista
9. 6. 2006, 20:52
něco k poslechu
http://www.archive.org/se…
K.O.
9. 6. 2006, 20:26
copak je tohle za křepeličku?
http://images.freemusic.c…
ld - lr
9. 6. 2006, 20:18
gratulace nemcum.
klose
9. 6. 2006, 20:03
familia miranda:
Já odehraju zápas každou sobotu dopoledne a dám se spoluhráči pár piv... Nemusím si vybírat... :)
HB
9. 6. 2006, 18:58
ČR - USA 1:0
ČR - Ghana 1:1
ČR - Itálie 1:3
Abuch uv@silver-rocket.org
9. 6. 2006, 18:57
kokotinky na to vás tady užije, dobytci..
Jeff
9. 6. 2006, 18:26
ty jses blbec at jses kdokoliv
Jack
9. 6. 2006, 18:24
Fotbal je dobrej sport. Neco jako curling nebo kazdej jinej. Hraji ho rad. Cumet na nej v hospode se da. Kdyz cesi prohravaj, je to dokonce docela legrace. Ale nicemu jinymu nez dobrymu fotbalu fandit nedokazu. Zvlast v televizi. Ale ten mesic pretezovany zabavy ustojim, protoze pivo mi chutna.
John
9. 6. 2006, 18:03