Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
vypada to ze sem jedinej kdo postoupil do druhyho kola....0:3 děcka
ten co ví nejvíc..desnej machr 12. 6. 2006, 20:00
ja se tam chystam a este tesim.
mirand 12. 6. 2006, 17:11
chystá, z fotbalu už mě bolej voči, doma nám hrozně zrní čt2...
já taky 12. 6. 2006, 17:07
jája: tak tam budeš sám, no
pája 12. 6. 2006, 17:05
zkušebna, bohužel...
pTYKci 12. 6. 2006, 16:43
a teď jedna nefotbalová. chystá se někdo zejtra do metropole????
já jo 12. 6. 2006, 15:44
ne. to bych musel bejt padlej na hlavu.
karel klekí petra brückner 12. 6. 2006, 13:50
bude hrát ta kurva barošovic?
pravičák 12. 6. 2006, 13:25
hele dneska to bude tak 1:1.. myslim že maximálně 1:0 když se hecnem
dneska jasnej 12. 6. 2006, 13:22
do tinariwen bych se bejt tebou moc nepouštěl panáčku, to sou kucí vopálený co teprva nedávno vyměnili kalachy za kytary.. když tu někdo hodí inkvizici na etno, tak to ještě neznamená ,že sou to všechno holky v batikovanejch sukních

honzo neblázní...jak by nám asi amíci dali dva goly? to by tam ještě musel bejt gabriel nebo jak se ten sráč menoval:-)
beduín bez bassy voe 12. 6. 2006, 13:11
ČR : USA 3:2
HB 12. 6. 2006, 12:28
fluss: ty darebáku, že se ti hlavou honí ďábelské melodie ultrarasistické skupiny Kamýk? Za trest tě natáhnu na prkno a budu ti šest neděl v kuse pouštět Romale! hazmro káre!!!
fuss 12. 6. 2006, 12:21
Neco pro pobaveni:

http://www.planetdan.net/…
Erik 12. 6. 2006, 08:47
etno at it´s best: http://www.freemusic.cz/c…
beduin s basou vole 12. 6. 2006, 08:15
fotbal každej den!
fluss 11. 6. 2006, 22:06