vypada to ze sem jedinej kdo postoupil do druhyho kola....0:3 děcka
ten co ví nejvíc..desnej machr
12. 6. 2006, 20:00
ja se tam chystam a este tesim.
mirand
12. 6. 2006, 17:11
chystá, z fotbalu už mě bolej voči, doma nám hrozně zrní čt2...
já taky
12. 6. 2006, 17:07
jája: tak tam budeš sám, no
pája
12. 6. 2006, 17:05
zkušebna, bohužel...
pTYKci
12. 6. 2006, 16:43
a teď jedna nefotbalová. chystá se někdo zejtra do metropole????
já jo
12. 6. 2006, 15:44
ne. to bych musel bejt padlej na hlavu.
karel klekí petra brückner
12. 6. 2006, 13:50
bude hrát ta kurva barošovic?
pravičák
12. 6. 2006, 13:25
hele dneska to bude tak 1:1.. myslim že maximálně 1:0 když se hecnem
dneska jasnej
12. 6. 2006, 13:22
do tinariwen bych se bejt tebou moc nepouštěl panáčku, to sou kucí vopálený co teprva nedávno vyměnili kalachy za kytary.. když tu někdo hodí inkvizici na etno, tak to ještě neznamená ,že sou to všechno holky v batikovanejch sukních
honzo neblázní...jak by nám asi amíci dali dva goly? to by tam ještě musel bejt gabriel nebo jak se ten sráč menoval:-)
beduín bez bassy voe
12. 6. 2006, 13:11
ČR : USA 3:2
HB
12. 6. 2006, 12:28
fluss: ty darebáku, že se ti hlavou honí ďábelské melodie ultrarasistické skupiny Kamýk? Za trest tě natáhnu na prkno a budu ti šest neděl v kuse pouštět Romale! hazmro káre!!!
fuss
12. 6. 2006, 12:21
Neco pro pobaveni:
http://www.planetdan.net/…
Erik
12. 6. 2006, 08:47
etno at it´s best:
http://www.freemusic.cz/c…
beduin s basou vole
12. 6. 2006, 08:15
fotbal každej den!
fluss
11. 6. 2006, 22:06