Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
mimo jiné jsi především tipoval tip, takže blbost si to zaslouží v každým případě
pnt 13. 6. 2006, 10:26
adam pesimista, co nepral ani postup ze skupiny: tak co na to rikas po vcerejsku voe?
richard 13. 6. 2006, 10:24
Typoval jsem 3:2... Ten typ zaslouží blbost...
HB 13. 6. 2006, 10:23
Le Tigre!!!
frikulín 13. 6. 2006, 09:45
V ty reklamne sou Anyway, ne? Tohle mne po ranu dost potesilo:

http://www.novinky.cz/kok…
Erik 13. 6. 2006, 09:39
to frikulin: sunn 0)))
quazi-intoš 13. 6. 2006, 09:38
2 frikulin> esqmeg
? 13. 6. 2006, 09:27
Kvízová otázka pro Ty, co sledují sportovní přenosy: copak to asi hraje v reklamě na novou a ještě lepší niveu?
frikulín 13. 6. 2006, 09:01
Stres, co to je? To slovo neznám.
Franz Beckenbauer 13. 6. 2006, 00:13
Já bych šla do Metropele, hnééééd, proč tady nemáme v Ostravě taky takové fajné koncerty :-( to mě fakt sere
dead swan 12. 6. 2006, 22:04
ten co ví nejvíc: respect!
ten co se seknul o gól 12. 6. 2006, 20:56
jo jaký sou vlastne ceny?mam zavěšovat...?
ten co ví nejvíc 12. 6. 2006, 20:12
vyser si voepičodebile
voko 12. 6. 2006, 20:10
děte už do prdele voe s fotbalem dobytci voe!
voepyčodebile 12. 6. 2006, 20:06
Ty vole Kollere, prdele, koukej přestat simulovat!
Amíci sou nuláci 12. 6. 2006, 20:01