ale co - vždyť jsou to... fotbalisti
fuss
11. 6. 2006, 21:33
a ty baráky co mají! a ty auta! a pak to ani nenastoupí v základní sestavě - jeden vedle druhýho. pakáž
d
11. 6. 2006, 20:24
Zakladn vlastnosti cloveka: zavidi!
M. Freeman
11. 6. 2006, 19:07
je v tom zavist!
c
11. 6. 2006, 18:59
zadnej z nas nebere tolik co voni!
mj
11. 6. 2006, 18:54
nez budou mit vlastni pneumatiky
bud spencer
11. 6. 2006, 18:39
do mišelinky tahat pneumatiky
luzz
11. 6. 2006, 18:37
meli by jit radsi makat do fabriky, jako ostatni pracujici lid, co?
buzz
11. 6. 2006, 18:32
Nepředpokládám, že vůbec budou ti naši uplakánci hrát. Všichni si stěžujou na bebínka a na bolístku, mám strach, že nenastoupí ani základní jedenáctka. Ať jdou do řiti, primadony
fuss
11. 6. 2006, 18:14
kajínkovy slzy
ivanovy vary
je ti hej, když jsi gay
zabijte mě!!!
11. 6. 2006, 17:57
ČR - USA 2:0
ČR - Ghana 1:1
ČR - Itálie 1:2
cirkus bude
11. 6. 2006, 16:58
ČR - USA 0
ČR - Ghana 1
ČR - Itálie 2
Stryiker uv@silver-rocket.org
11. 6. 2006, 16:37
ole kecáš
arjen
11. 6. 2006, 16:21
neni možný, já sem nejrychlejší
ole ajnar bjerndálen
11. 6. 2006, 16:11
jsem proste nejrychlejsi
arjen robben
11. 6. 2006, 15:20