a já se potim v kanclu a nemůžu...
wetpet
14. 6. 2006, 15:00
já se potim v kanclu.
ale můžu
14. 6. 2006, 14:49
leju si furt a stále do hlavy Darkest Hour - Undoing Ruin. Chlív! chlív.
závidim všem kdo se jdou s nima dneska potit na sedmu... já nemůžu
bugrr
14. 6. 2006, 14:47
ale děláš!
já tě znám:věčně samá prdel.
Z.ba
14. 6. 2006, 14:39
nedělám si prdel: Fakt dobrej. Nedělám si prdel.
K.ba
14. 6. 2006, 14:31
http://fetch.mres.cz/
defil
14. 6. 2006, 13:12
Fakt dobrej projekt -
http://www.rummelsnuff.com.
Nedělám si prdel
14. 6. 2006, 13:06
si řikam, kde sehnat vodkaz na web Fetch!...
když né tady
14. 6. 2006, 13:03
valerians future pamatuji jeste z doby tak pred 10 lety, jak delavali predkapelu vanessa .... dva posuci s kytarami a rezba jak cyp :-)
richard
14. 6. 2006, 09:52
v ct by se meli ucit jak prozit gooooooooooool!
http://www.youtube.com/wa…
jjs
14. 6. 2006, 01:49
inkvizicííí na JaKSITAKSI !!!!!!!
Billy Idol
13. 6. 2006, 20:43
Mars útočí!
Vítrholc - 100
Realistická mimóza, melodické škleby, šlehy a fakováky. Naturalistické mrouskání. Hudebně mezi minimalistickou elektronikou a rozbušeným EBM. Tepající, rozechvělé kytarovými blánami, tu náladotvorné, tu halasně pochodové. Nadhled a humor. Humor, který nesedne každému („holky bez kalhotek / to je leckdy jako tráva bez marihuany“).
http://www.diycore.net/sa…Valerian's Future - s/t
Valerian´s Future scelují průmyslový závan elektroniky s řezavými kytarami hardcorového ražení a v celkovém vyznění se přibližují spíš ke Gun Dreams. A nekompromisností míří ještě dál. Bezejmenná deska jako prostor zastavěný zvukem.
http://www.diycore.net/sa…
Jer_C diycore.net
13. 6. 2006, 18:33
Já si včera udělal takovej sráč (nic moc risky) ticket na tento týden v Šanci:
ČR - USA 1
Německo - Polsko 1
Anglie - Trinidad 1
Mexiko - Angola 1
Sázet 10kačku na výsledek je lepší ;).
HB
13. 6. 2006, 13:04
HB: ja vcera v hospode taky daval 3 : 2 .... hihi a 3 : 0 tam jako jediny mrsknul jeden maly kluk, co tam byl s tatou, takze asi 2 kila (sazime po 10 kacek) celkem vzal sam.. ale prali sme mu to.....
richard
13. 6. 2006, 11:22
He, he... To je fakt!
HB
13. 6. 2006, 10:53