Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
dyš jí miluješ není co smrdět
pud 14. 6. 2006, 16:40
nene, ja voním strašně
podpáž 14. 6. 2006, 16:38
smrdíme nebo voníme krásně
všichni teď 14. 6. 2006, 16:33
haha...
taktak 14. 6. 2006, 16:23
vůbec vám tu jebe. jak vůbec muzete tusit ze JÁ smrdim.
konvalinka 14. 6. 2006, 15:39
že mám umejt klimeše?
ti už jebe ne?
míma 14. 6. 2006, 15:38
smrad jen psycho
nuf nuf 14. 6. 2006, 15:37
klimeše!
Škopková 14. 6. 2006, 15:37
ale nesnesu když smrdí nekdo jinej !
nejsem prostě fér 14. 6. 2006, 15:28
smrdim třeba, klidne.
14. 6. 2006, 15:26
koho jako?
voňavá 14. 6. 2006, 15:21
a ještě nemám koupenou tramvajenku
takže další pocení 14. 6. 2006, 15:21
a smrdíš, jdi si ho umejt
Škopková 14. 6. 2006, 15:21
a já se potim čím dál víc
takže vlastně už taky nemůžu 14. 6. 2006, 15:19
a já se nepotím ale jdu do divadla
kulturní referent 14. 6. 2006, 15:10