dyš jí miluješ není co smrdět
pud
14. 6. 2006, 16:40
nene, ja voním strašně
podpáž
14. 6. 2006, 16:38
smrdíme nebo voníme krásně
všichni teď
14. 6. 2006, 16:33
haha...
taktak
14. 6. 2006, 16:23
vůbec vám tu jebe. jak vůbec muzete tusit ze JÁ smrdim.
konvalinka
14. 6. 2006, 15:39
že mám umejt klimeše?
ti už jebe ne?
míma
14. 6. 2006, 15:38
smrad jen psycho
nuf nuf
14. 6. 2006, 15:37
klimeše!
Škopková
14. 6. 2006, 15:37
ale nesnesu když smrdí nekdo jinej !
nejsem prostě fér
14. 6. 2006, 15:28
smrdim třeba, klidne.
Já
14. 6. 2006, 15:26
koho jako?
voňavá
14. 6. 2006, 15:21
a ještě nemám koupenou tramvajenku
takže další pocení
14. 6. 2006, 15:21
a smrdíš, jdi si ho umejt
Škopková
14. 6. 2006, 15:21
a já se potim čím dál víc
takže vlastně už taky nemůžu
14. 6. 2006, 15:19
a já se nepotím ale jdu do divadla
kulturní referent
14. 6. 2006, 15:10