jo jako zavesit se a... jo dobra gumnastika a to drncíní a zákruty a do kopce z kopce mnoooo !
babyoil s kolomazí
14. 6. 2006, 19:13
no a co takhle poceni pri seksu v tramvaji?
Zazi tě zkazí
14. 6. 2006, 19:06
jo urcite je rozdil poceni v tramvaji a poceni pri seksu zejo
babyoil
14. 6. 2006, 19:00
dead swan:
počkej, tobě se nelíbí ten mačo?
Zazi
14. 6. 2006, 18:48
Náhodou!
Já bych brala tolik pěknejch borců kolem sebe!
Třeba toho s pěknym knírem.
Dneska ti mladí...
Zazi
14. 6. 2006, 18:43
sem jel z prahé domu a včický přilepený jo, a pak tam dvě cholki se zvedly a jedna "tyjo sem ulepená jak lepidloo" no a dalsi zastavku nastoupily další dvě a tak uz sem to nevydrzel a pustil sem je sednout jako ze uz budu dalsi vystupovat. Tak mi sedly na lep.
lep
14. 6. 2006, 18:26
ten obrázek je teda pěkně nechutný brrr....no jo začíná léto, jak budou narvané tramvajky atd. tak budou všichni upocení, ulepení to bude fakt chutovka
dead swan
14. 6. 2006, 18:22
Hi gays! I like your footbal and band lyssa! Good teams!
Alberto the ITALIEN
14. 6. 2006, 18:13
Eriku a tak mi přesně bylo !!!
a nebylo to vtipný...
14. 6. 2006, 17:39
p.u:
holíme a smradu furt trvá!
i vyholený zapáchá
14. 6. 2006, 17:01
ani necholite ochlupena mista tela ? uch uch....
pani ubrousek
14. 6. 2006, 16:44
to byste neverili co smradu sebou nese jaro..a léto..kytky dejchat nemůžu - mám alergii.
na smrad ji nemám ale v tom metru je to fakt jinak než v podzimek :(
jestli smrdíte vy to je mi jedno.
Podzimní sen
14. 6. 2006, 16:43
fy nepouzifate deodoranty a antiperspirante...? ech ech
pann ubrousek
14. 6. 2006, 16:43
já se přiznám že nevim jak se meje klimeš ani kdo to je (asi ten dizajnér těžko)
ale smrdim a mám za sebou jízdu metrem takže se to ztratilo v organizovanym popracovním smradu...
hnus
14. 6. 2006, 16:41