Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
ani nevis jak rad bych...
zubní pasta, dentální nit 15. 6. 2006, 11:00
voda po holení, deodorant,...:
ale no tak...
tak si zajdi do přírody když te to tak nudí.
Zazi 15. 6. 2006, 10:50
ubrousek, Zazi: ale, no tak ženská/ký...tolik pixelů pro nic za nic. a znuděnejch očí. a vaty. a kamence.
voda po holení, deodorant, parfém 15. 6. 2006, 10:42
pani ubrousek:
a ještě chtejí aby voněli. Tsá, chlap má bejť chlap a ne slečínka!
Zazi Dior 15. 6. 2006, 10:30
Hele, kdy bude venku Kačkala?
Nedočkavej 15. 6. 2006, 10:23
Zazi: sama buzeranta typy
pani ubrousek 15. 6. 2006, 10:20
ty jo, čim to je, že tu lyssu pořád tak žeru?? nový písničky skvělý, ...snad se někdy dočkáme amoral II!
FM taky v pohodě, hlavně měli skvělej nástup...
úterní horkej večer 15. 6. 2006, 09:57
P.u:
ti říkám, ty mé vrstevnice se nevyznají..
Samé uhlazené tintítka by to balilo, a takový bača, frája, kořen...to je nebere.
Zazi 15. 6. 2006, 08:54
kdysi sem mela podobna slucha,jak ten s knir a mochu pofedet,ze kdyz se to chovada umylo, bylo, bylo, BYLO....chichci.... statny macho, dobra macho....
pani ubrousek 15. 6. 2006, 08:47
ne ani jeden se mi nelíbí a už se na tu fotku nechci nikdy dívat :-D, bo jak vidím jak je tam narváno tak se mi dělá zle
dead swan 14. 6. 2006, 23:30
ale kdybych chtela byt náročnější, nazírám tam i jakéhosi intelektuála s modním zábleskem modré na sklíčkách..
Ten by ti nešmakoval?
Zazi 14. 6. 2006, 22:19
nejsem stará ale prostě mladí kluci v metru nejsou tací štramáci jak řádnej knírač po čtyrycítce co mu oko čertovsky jiskří..
Jak sám Lucifer!
Zazi v metru 14. 6. 2006, 22:15
není nad kvalitní tramvajové orgie!
ccmc 14. 6. 2006, 21:31
Zazi: ten s knírkem se mi fakt nelíbí :-D a jak ti mladi ty jsi snad stara? a poceni pri sexu a v tramavji to je teda sakra rozdil, pri sexu se poti 2 a v tramvaji... no i kdyz pri tom sexu se jich taky muze potit vice, ze jo? :-D
dead swan 14. 6. 2006, 20:45
no šák se domluvímě
Zazi mez kolomazi 14. 6. 2006, 19:16