Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
PRESNE!
mas recht 20. 7. 2006, 13:03
praha? zavšivená díra, ani sinead o'connor jsem nepřijede...do pyče!
zapalte prahu 20. 7. 2006, 13:02
no jo, praha, tam je fšecko lepší, co?
zpocenej na lontě 20. 7. 2006, 12:59
ne jo? my uz mame v praze pohodu!
jinej krava jinej mrava 20. 7. 2006, 12:56
skočili, dokonce hromadně s celou bandou debilů v práci. výsledek se zatím ne a ne projevit, furt vedro jak sviň.
jumper štatl voe 20. 7. 2006, 12:48
skocili jste? http://www.novinky.cz/kok…
kdo neskace neni 20. 7. 2006, 12:45
to pawl: Projížděl jsem fórum pár stránkek zpátky, na nějakou bouřlivější debatu o Pixies jsem ale nenarazil. Mimochodem - představa, že nějakým způsobem "odpovídáme" za obsah fóra, je samozřejmě zcestná.

Jinak o Pixies si myslím, že to je dobrá kapela. Mám všechny jejich desky a mám je fakt hodně hodně rád. Na koncertu v Akropoli jsem nebyl, takže nemůžu posoudit. Ale ten jejich reunion je podle mýho názoru fakt o ničem - snad se nikoho nedotknu. Jak dlouho jsou už zpátky spolu? Dva roky? Tři? A za tu dobu udělali snad jednu novou věc, ne? Nechápu, proč z toho lidi tak šílejí - kapela hraje pořád dokola věci, který nahrála před patnácti lety. To i debilní Rolling Stones hrajou na svejch koncertech pár skladeb z nějaký aktuální desky. Připadá mi paradoxní, že kapela, o který se mluví jako "hrdinech indie rocku" elegantně sklouzla k totálnímu dinosaurství - nic novýho nerozjíždět a několik sezón pohodlně objíždět svět s "best of" programem.
Aran uv@silver-rocket.org 20. 7. 2006, 11:45
no trvalo mi to z cernyho moctu primo pod kopec festu cca 10hodin :-)
ci5 20. 7. 2006, 11:36
mam takový dotaz...chci jet na Točník stopem a nechce se mi samotné....neuvažujete o tom někdo z Ostravy a okolí, že bychom se domluvili a jeli společně????Když tak piště na mejl díky :-)
dead swan deadswan@seznam.cz 20. 7. 2006, 11:29
- co je to zas za blábol?
- jsem ŠŤSTEN, že má manželka nemá ráda fotbal. Co bych sipak počal, kdyby měla?
vimvim 20. 7. 2006, 11:20
kdo chce duvod za blbost je podle me blbec, ne?
ale nevim nevim 20. 7. 2006, 10:53
to pawl: Co přesně máš na mysli? Trošku tápu... díky.
Aran uv@silver-rocket.org 20. 7. 2006, 09:32
chlape jak to budeš řešit s manželkou, bude nádherná, ke všemu svolná v posteli, budete si dokonce rozumnět! ale POZOR nebude mít ráda fotbal...
NEvimnevim 20. 7. 2006, 08:32
táži na starou věc............. nemůžu se nezeptat.... je to pisatelskej kiks a neberte v potaz stylistickou stránku věci. Díky
pawl 20. 7. 2006, 00:36
Lidi já vím, že se tu táži na starou věc, ale nemůžu se nezeptat... Ty kecy o nejpřeceňovanější kapele všech dob - Pixies... Probůh, že nějaká skupina prodá víc desek než Big Black, Scratch Acid nebo Tar, to snad ještě neznamená, že je špatná, ne?
P.S. Jo, už jsem tu prudil ohledně samozvané nadřazenosti SRR... kdyžtak tu BLBOST tam Adame klidně plácni, ale bylo by slušný uvést důvod...
pawl 20. 7. 2006, 00:34