du na nudaplaz, cerstve sem se vyholila.
dead swan
20. 7. 2006, 15:44
to je fakt. co budes mit na sobe?
plavky? nebo...?
20. 7. 2006, 15:29
dead swan: díky, žes nám to napsala
vrchol
20. 7. 2006, 15:26
ty vole, Vořech v prdeli..škoda kurva
smutný
20. 7. 2006, 15:19
je vedro jak svina, tak jedu k vode a pak mozna jeste na jedno :-)
dead swan
20. 7. 2006, 15:09
ad onanově
http://www.masturbate-a-t…
to vedro...
20. 7. 2006, 15:02
ci5:
ted nevim jaky veci treba
chybajuca skusanost
20. 7. 2006, 14:22
ale já nemam kocku, proste sem nespal a asi mi chyt nakej ůpal bo co, z toho vedra v práci všici kolabujou a delaj takový ty nepříjemny věci
ci5
20. 7. 2006, 14:12
dochazi voda
antonin aant@menzes.com
20. 7. 2006, 14:01
ci5:
to je celkem fajn reseni.
ale pocitac je v kocovine nepritel!
ma vlastna skusanost
20. 7. 2006, 14:00
onanově?
hm?
20. 7. 2006, 13:47
sic jsem se probudil v 5ráno s hlavou jak střep, tak jsem mejlnul ze at mne dnes nečekaj. Tak doma onlajnově zevluju.
ci5
20. 7. 2006, 13:46
prej v irsku už umrzli tři lidi!! to vám, skokanům, asi dost poděkujou!
luioopp
20. 7. 2006, 13:35
ci5:
a kam zasels?
sour
20. 7. 2006, 13:35
neska sem se na kancl v Prahé vykaslal ajt si tam pečou sami
ci5
20. 7. 2006, 13:20