když už je řeč..
http://www.musiczone.cz/r…
fuck t11!!
21. 7. 2006, 14:49
to kikina: Jak psal někdo myslím na Musiczone, "horší už to stejně bejt nemůže."
Aran uv@silver-rocket.org
21. 7. 2006, 14:44
já se zabiju! hrůza odešel z ready kirken :(( můj život nemá smysl :((((
kikina
21. 7. 2006, 14:41
emo jako ready kirken
Tak to si myslim
21. 7. 2006, 14:31
No, když jsem slyšel Gladiator naposledy, tak to znělo jako Tublatanka. Ale dneska jsou možná spíš víc emo.
Russell Crowe
21. 7. 2006, 14:27
gladiator a grunge?? matt lukin se obrací v hrobě..
voe!!
21. 7. 2006, 14:20
trochu mi to pripomina slovenskou skupinu gladiator, ta taky urazila krasnou cestu od metalu ke grunge
heh
21. 7. 2006, 14:14
slušnej standard hezkej večer
věrtel
21. 7. 2006, 14:02
Tak po tý poslední nepovedený desce jsem si myslel, že to Helmet mají za sebou, a jak tak koukám, tak to asi fakt mají za sebou. I když pořád slušnej standard.
Aran uv@silver-rocket.org
21. 7. 2006, 13:59
proč vždycky objevim nějakou kapelu co mě sejme až v momentě kdy se rozpadly ..
naposled to byly the dropscience
21. 7. 2006, 12:31
http://www.youtube.com/wa…
jimmy page hamilton
21. 7. 2006, 12:20
si piš že si tě spravedlnost za todle najde
strýček sam
21. 7. 2006, 12:12
Mommy, mommy, mommy
Look at your son
You might have loved me
But now I got a gun
You better stay out of my way
I think I've had a bad day
I've had a bad day
I've had a bad day
Daddy, daddy, daddy
Proud of your son
Got himself a good job
Killing niggers and Mexicans
I'll tell you one thing, it's true
You can't find justice, it'll find you
It'll find you
It'll find you
sorry nemoh sem si pomoc
ale léčim se
21. 7. 2006, 12:07
ale tyhle uřvaný kdákaly s těma jejich polepenýma pádlama bych zrušil hned
strýček Fido
21. 7. 2006, 12:07
jistě a relaxační hudba ve výtahu 100 patrových hotelů na malibu beach
držgrešle hamoun
21. 7. 2006, 12:03