Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
uz jsem te napsal. ja jsem tady inkognito, chapes.
driver finder porad inkognito 21. 7. 2006, 18:04
to driver finder :jasne ze mam meil a ty snad ne??
dead swan 21. 7. 2006, 18:00
helmet by rádi do období born annoying. ale s kytaristou z jets to brazil to půjde jen velmi těžko...size matters je fakt šlápnutí do lejna. až na patetickej slaďák wound.
Job 21. 7. 2006, 17:39
dead swan ma email
driver finder 21. 7. 2006, 17:20
ad noví Helmet: taky se mi zdají dobří..
Jan Rejžek 21. 7. 2006, 17:03
sorry, ze si tady z fora delam inzertni nastenku, ale za tyden je uz tocnik a ja nemam furt s kym jet stopem..tak sakra moravaci spojme se ....
dead swan deadswan@seznam.cz 21. 7. 2006, 16:59
A ještě něco. Jestli bude takovýhle celý album, tak je to snad deska roku. Daughters - megapeklo: http://www.hellsongsfromd…
Aran uv@silver-rocket.org 21. 7. 2006, 16:51
>Aran: Uz je protacim, nevypada to spatne!
voitech 21. 7. 2006, 15:52
koukam, ze i baroness jsou husty!
teda jo 21. 7. 2006, 15:48
to voitech: OK, dám si říct! A tobě doporučuju Torche!
Aran uv@silver-rocket.org 21. 7. 2006, 15:46
>Aran: Já na starý Helmet taky nedám dopustit a Size Matters považuju za pořádnej kus hovna. Ale týhle nový desky jsem zatím slyšel jen půlku a už teď jsem (skoro) nadšenej. Snad mě to nepřejde. Pro začátek doporučuju Brand New.
voi tech 21. 7. 2006, 15:42
Se mi zastesklo po pořádný blbosti.
Aran uv@silver-rocket.org 21. 7. 2006, 15:28
tobě se taky pořád po něčem stejská
v 21. 7. 2006, 15:23
Ještě k těm Helmet - jestli se někomu stejská po starejch Helmet (mně jo!), doporučuju koncert Torche (+ Baroness) 5. října na 007!!! Torche mě fakt baví: http://myspace.com/torche
Aran uv@silver-rocket.org 21. 7. 2006, 14:57
chudak P, jak si z nej delaji srandu.
ach jo 21. 7. 2006, 14:54