Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
a pokud něco tak jediná hudba co má smysl je rytmické bubnování do tempa pracujících otroků....
strýček Skrblík 21. 7. 2006, 12:00
teda ta úvodní stránka je zlomem v dějinách počítačové grafiky - kdo dělal to unikátní červený nebe??
kdo nejede na točník je bačkora (já nejedu) 21. 7. 2006, 11:59
ano strýčku skrblíku nedá se nijak využít a nemá ani praktické uplatnění
držgrešle hamoun 21. 7. 2006, 11:48
hudba je blbost komplet
strýček Skrblík 21. 7. 2006, 11:42
ad deep wound: to už jsou lepší punkoví předchůdci The Fluid - FRANTIX
My Dad's A Fuckin' Alcoholic 21. 7. 2006, 11:41
bezděky mě napadá verze Dazed And Confused na živáku How The West Was Won .. kolik to bylo? 25min?? a pak samozřejmě Drunkship of lanterns naživo v Praze to sem trpěl i já a to mam Voltu hodně rád
omarhunter 21. 7. 2006, 11:38
já miluju uchvátný sóla, hlavně musí mít aspoň 10 minut, to chrochtám blahem
sólista státní opery 21. 7. 2006, 11:35
možná v dobách Cream, ale tehdy se mu přece řikalo Mr. Slowhand - no a prostě vždycky to byl odměřenej anglán..konzervativní žádnej Hendrix..
koneckonců nevypravovala se o něm ta storka jak hrál úchvatný sólo a na prstu mu přitom furt seděla moucha??
claptonhunter 21. 7. 2006, 11:33
jo voe, Clapton narozdíl vod vás umí na tu gytáru vopravdu hrát, pankáči jedny zasraný
jo neser 21. 7. 2006, 11:30
hehe "nechal 27letého Truckse sólovat" , ani nechci vedet, jak mu to pak v satne oplaci...
ani jsem to nedocet 21. 7. 2006, 11:30
http://www.novinky.cz/kul…
nejlepčí koncert roku pro ČR prej voe 21. 7. 2006, 11:25
premoudrelej co.

KULA SHAKER, bestofka
govinda jaya jaya 21. 7. 2006, 11:11
Deep Wound mi ve srovnání s pozdější muzikou made in Mascis/Barlow přijdou zrovna docela tuctový. Asi jako první deska Meat Puppets. Ty poslední Muse jsou překvapivě dobrý a to jsem nikdy nebyl jejich velkej fanda. Erik byl přece vždycky hroznej suchar. Yoz objevil Ameriku, heh. Včera jsem viděl konečně Walk The Line. Paráda. Rád se na to mrknu zas na tom Střelečáku. Škoda, že to končí v půlce Jeho života. I dál by bylo určitě o čem točit.

16 Horsepower - Coal Black Horses.
mty 21. 7. 2006, 11:10
právě poslouchám Houpací koně..a v hlavě jako bych měl střep..
die in sludge 21. 7. 2006, 11:07
diky, ty znám jen z inkvizice, sou mi ukradený
jouda už ví 21. 7. 2006, 10:59