Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
jo nikdo se to nedozvi, protoze pak to vim jenom ja a ja to taky nepovim ani kdyby jste me mucili cheche
dead swan 21. 7. 2006, 20:58
nikdo tady nemusi zarlit...mi se spolu bohuzel nepovezeme, ale padly jen nejake navrhy a snad neco vyjde doufaaaaaammmmm taky se na tocnik tesim tak snad ne zbytecne
dead swan 21. 7. 2006, 20:56
Hrůza má rád melodii a Emems si na melodii nehrají.
Vohol 21. 7. 2006, 20:40
Tak to vypadá, že kucí ze SR jsou asi tak sexy jako kurva, která si na svůj povadlej dekolt pověsí krucifix. I tak trapnej název letošního ročníku mě stejně od návštěvy neodradí. Těším se jak malej Jára. Čau Jára
SiXSiXSiX 21. 7. 2006, 20:36
... řekl bych.........
spíš Konečné řešení 21. 7. 2006, 20:32
A co kdyby Michal Hrůza šel do Emems a Vořech může hrát s Ready Kirken!!! Emems tak budou mít dva vokály a Vořech už se nějak zpívat naučí... jsem geniální!
návrh Velkého řešení! 21. 7. 2006, 20:18
je to spíš sranda psaná pro kamarády, který tam byli, ale když jste tady před nějakou dobou jebali článek o Rock for people, tak vám tu radost musim udělat .... http://www.dverninastenka…
(jinak důkaz, že i na smeťáku se daj najít perly!!!)
jakub kills himself 21. 7. 2006, 20:16
Panebože, už mi z toho všeho začíná hrabat.
bike rider 21. 7. 2006, 20:04
Ready Kirken nebyla špatná kapela náhodou. Jsem zvědav, kdo se stane novým zpěvákem.
Vohol Vohol@seznam.cz 21. 7. 2006, 20:04
Nikdo nikdy nedozví kdo je driver finder. Jsem proste inkognito.
driver finder 21. 7. 2006, 19:19
pap.K.
hele už ví vo koho jako de, tak je to dobrý, tak nežárli.
pap.P. 21. 7. 2006, 19:12
proc se skrejvate? co je na tom spatnyho ze se spolu povezete?
pap.K. 21. 7. 2006, 19:01
hrdlihrdli
ŇuŇU 21. 7. 2006, 18:43
cukrú
checht 21. 7. 2006, 18:16
jo je mi to jasny uz vim o koho jde :-) dobry
dead swan 21. 7. 2006, 18:09