Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
nevykládej,jabka eště nejsů zralý....
vidiečan 27. 7. 2006, 07:40
a já bych si dovolil tuhle šveštičky ze své zahrádky...
Hujer 27. 7. 2006, 05:02
palenejch klidne, 0,5 l= kilijan
uv@srr.net 27. 7. 2006, 00:19
mužu zaplatit v jabkách? sme tenhle rok měli docela úrodu...
kilo jako kilo 26. 7. 2006, 21:51
vstup kilián, ale drobný stejne sebou !
tolar 26. 7. 2006, 21:38
aha... měli jsme nějak za to, že se to v těch textech několikrát objevilo, ale nevadí, VSTUPNÝ NA TOČNÍK JE STO (100, HUNDRED, CIEN, SZÁZ...) KORUN. Prostě kilo. Oficiálně.
Töhötöm uv@silver-rocket.org 26. 7. 2006, 21:36
stovku každej
26. 7. 2006, 21:31
Ahojda .. víme kolik bude stát tenhle super večírek? :)
Thomas 26. 7. 2006, 21:29
nebo... http://www.audiofil.net/f…
DIY gramofon ale to snad... 26. 7. 2006, 21:03
Diky všem hudebním odborníkům za jejich cenné rady, věřím, že je při nákupu uplatnim!

video -ja sem nevedel, že mardoša hrál před tatabojs ještě v at the drive in...
jakub thanx 26. 7. 2006, 19:27
ale krasny, po tom sme dycky touzili. Metalovej festak bez tech podelanejch metalistu, normalni slusne ostrihany kluci v mansestrakach a kostkovanejch kosilich, holky v satech, vsude plno deti, falafel a sojovy pivo a do toho jede METAL
uaaaaaaaaaaa ja se tesim 26. 7. 2006, 19:27
blackdeathspeedmetal party
ozzy a holoubek 26. 7. 2006, 19:24
ohó metalovej fesťák, brrr.
bojim 26. 7. 2006, 19:21
ad gramce...uplne v pohode na normalni poslouchanio sou taky naky nejlevnejsi dydzejsky, koupis dobrou prenosku a jedes parada, a este sou vetsinou absolutne blbuvzdorny...nejlevnejsi tak od dvou tacuch, ale po bazarech sezenes soustu teslackejch masin co sou oka
Abuch uv@silver-rocket.org 26. 7. 2006, 19:09
slusna komedie. verim jim to, jiste
ano 26. 7. 2006, 18:56