to Tinta:
http://www.silver-rocket.…
Aran uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 13:40
blbost tobě bratře
SKUTEČNÁ SVINĚ
27. 7. 2006, 13:39
žádná Summer Six Six Six nebude v 19h se otevře díra do pekla která je dle pověsti pod hradem a pozře celý úv srr a pár skalních fans...ostatní se smutně rozejdou a začnou psát fórum freedim records
tak to je voco de
27. 7. 2006, 13:36
kdyby psi
žerem psa
27. 7. 2006, 13:34
psi nebrat..
ale zajímalo by mě kolik bude vstupný??
navedenej
27. 7. 2006, 13:34
Sím vás, můžete mi někdo kompetentní sdělit, jestli s sebou můžu na Točník vzít dva hafy? Nebo máme radši zvostat všici doma? Ten dotaz (včetně odpovědi) v jazyce německém, který se tu objevil, jsem si nechala přeložit, páč jsem tam zahlídla slovo Hunde ... a potýkám se s ještě větší nevědomostí než před tím, neb mi nejní jasno, esi to třeba nebyl vtip. Díky
Tinta
27. 7. 2006, 13:33
korunku i můstek
dáša jedla cukroví
27. 7. 2006, 13:28
sprchne deštíček ale pak zas bude sluníčko
děcká nemate korunku
27. 7. 2006, 13:24
ráničku deštníčkem buzičku
pohodovej lidiček
27. 7. 2006, 13:22
tak ja si od vas odpalim
Palach
27. 7. 2006, 13:19
http://img208.imageshack.…
das ist..
27. 7. 2006, 13:12
sme v pohotovosti!(a když tak udržujte ohen za hodinu sme tam)
požárnicí
27. 7. 2006, 12:19
hm tož a což tepruve beróncké medvěd, kvasnicové pívo i černé.
ci5
27. 7. 2006, 12:07
podle mě je jediný štěstí, že trochu sprchne, letos totiž kucí (a holkí!) rozpoutaj na hradě takový peklo, že nebejt toho deštíku, točník by lehl popelem!
syn deště
27. 7. 2006, 12:07
tady je samej vidlák voe
urbanista
27. 7. 2006, 12:02