Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to Tinta: http://www.silver-rocket.…
Aran uv@silver-rocket.org 27. 7. 2006, 13:40
blbost tobě bratře
SKUTEČNÁ SVINĚ 27. 7. 2006, 13:39
žádná Summer Six Six Six nebude v 19h se otevře díra do pekla která je dle pověsti pod hradem a pozře celý úv srr a pár skalních fans...ostatní se smutně rozejdou a začnou psát fórum freedim records
tak to je voco de 27. 7. 2006, 13:36
kdyby psi
žerem psa 27. 7. 2006, 13:34
psi nebrat..
ale zajímalo by mě kolik bude vstupný??
navedenej 27. 7. 2006, 13:34
Sím vás, můžete mi někdo kompetentní sdělit, jestli s sebou můžu na Točník vzít dva hafy? Nebo máme radši zvostat všici doma? Ten dotaz (včetně odpovědi) v jazyce německém, který se tu objevil, jsem si nechala přeložit, páč jsem tam zahlídla slovo Hunde ... a potýkám se s ještě větší nevědomostí než před tím, neb mi nejní jasno, esi to třeba nebyl vtip. Díky
Tinta 27. 7. 2006, 13:33
korunku i můstek
dáša jedla cukroví 27. 7. 2006, 13:28
sprchne deštíček ale pak zas bude sluníčko
děcká nemate korunku 27. 7. 2006, 13:24
ráničku deštníčkem buzičku
pohodovej lidiček 27. 7. 2006, 13:22
tak ja si od vas odpalim
Palach 27. 7. 2006, 13:19
http://img208.imageshack.…
das ist.. 27. 7. 2006, 13:12
sme v pohotovosti!(a když tak udržujte ohen za hodinu sme tam)
požárnicí 27. 7. 2006, 12:19
hm tož a což tepruve beróncké medvěd, kvasnicové pívo i černé.
ci5 27. 7. 2006, 12:07
podle mě je jediný štěstí, že trochu sprchne, letos totiž kucí (a holkí!) rozpoutaj na hradě takový peklo, že nebejt toho deštíku, točník by lehl popelem!
syn deště 27. 7. 2006, 12:07
tady je samej vidlák voe
urbanista 27. 7. 2006, 12:02