nikdo mě nikdy neslyšel řvát...
... ...až na Točníku!!
28. 7. 2006, 08:25
Buď vítán mezi námi nebeskými
pojď, půjdem navštívit tvou matku
Člověče, čouhají ti z krku bílé trubky
ale z toho si nic nedělej
hlavně, že si mezi námi
Nebesa tě zvou
Vítej !
folta .
28. 7. 2006, 07:43
ho hooo bude bitka !
ci5
27. 7. 2006, 23:19
To Aran, Torr...: Tak vám pánové pěkně děkuji. Sem si myslel, že ste kapacity a že vás to trkne. Ste regulerní "jantaři" (Torre tobě to vysvětlím dodatečně, stebou to je na dýl...). Hold beru sebou manželku a psy ....Hoši, hoši, hoši... A já se tak těšil.........
Hukot
27. 7. 2006, 23:15
27. 7. 2006, 22:32
a dva prsty stiskli v jeden okamžik tu ikonku .................
tak je
27. 7. 2006, 22:39
na točníku sou medvědi??
co asi řeknou na deverovku:))
dirk
27. 7. 2006, 22:32
i woke up this morning into a hot summer day shivering with cold again and again
the walls seemed to talk getting closer to me no matter how hard
i clapped the pillow to my ears it makes me think more that my brain used to
do having the feeling i never lived through all the world seems to be just a
drop in the sea no matter how hard i tried to hold the tears in my eyes
surfing the chaos among creeping worms having to look just all right
watching my back in the visual storms taking my pills every night
i don't wanna hear anything i don't wanna see anything
drive myself far away from here somewhere quiet and somewhere safe
try not to be my own enemy try not to be my own slave
try not to be my own enemy
rocking in the rhythm of the jitterbug dance while trying to be civilized
looking for the thing that just never been there it's easy to be sacrificed
i don't wanna be sacrificed i just wanna be civilized I'll always be my own enemy
dead swan
27. 7. 2006, 22:32
předpověď na sobotu...
http://www.tocnik.com/toc…
brrr
27. 7. 2006, 22:26
bežte do piče
vemte s sebou rodiče
voepyčodebile
27. 7. 2006, 22:04
Day by day I lose all that come across
No way to choose not to get lost
I can't be anything like you
I need to hear my angel's voice
You can't see what is in my head
Be grateful you ain't got no choice
Please get me
Please get me
Where I wanna be ...
ci5 ja tam budu
27. 7. 2006, 21:13
Now come on tell me brother
What is your attitude
What is your real deep feelings
What is not written in your books
ja tam chci
27. 7. 2006, 21:07
tak uz vim, co budu delat v sobotu.
ted jo jako jo
27. 7. 2006, 20:15
Vamos todos a la calle venga que no falte nadie
a ver como todo arde la maňana traerá la calma
policía y prensa ataca los culpables a la jaula
la gente que traga y traga inocentes en priciones
Un repado y una cresta
y una vida de protesta
con disturbios y cerveza
la noche será perfecta
Jesus (čti chesus)
27. 7. 2006, 18:49
Už nikdy nevyjdeš do polí, abych ti nedýchal na záda.
Budu pít víno z tvých vinic, zapálím ti dům, přísahám. PŘÍSAHÁÁÁÁÁM!
Nenávidím tě, přísahám,
Nenávidím tě, přísahám,
Nenávidím tě, přísahám,
Nenávidím tě, přísahám,
Nenávidím tě, přísahám!!!
Aran uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 18:44
I'm your saviour
I'm your friend man
I'm the owner of your dying soul
What do you wanna see
Show me you misery
And we can start the rock and roll show
Try not to hide your heart from me
Let save the world!
(I'm the winner yeah yeah)
Torr uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 18:41