Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
ja posloucham stolni vetraky. ale ty opravdovy.
zpoceny ruce 28. 7. 2006, 13:44
...a nad prahou hřmí !!!
stodůlky 28. 7. 2006, 13:43
Twenty-twenty-twenty four hours to go I wanna be sedated
Nothin' to do and no where to go-o-o I wanna be sedated
Just put me in a wheelchair get me to the show
Hurry hurry hurry before I gotta go
I can't control my fingers I can't control my toes
Oh no no no no no
uz se to blizi 28. 7. 2006, 13:39
co zrovna poslouchate???? ja Mozarta a je to genialni muzu si to poustet furt dokolecka dokola
dead swan 28. 7. 2006, 13:38
Podél zdí hřbitova nocí se ploužim
na další rande co často tu mám
ve světlech svíček jak krkavci kroužim
holky tu křížek nad lůžkem maj

Obírám kosti co hrdlo mi ráčí
budou mě hostit už mě tu znaj
chytil jsem slinu tak rakve páčim
někdo rád živý já jinak to mám

Ref: Zavřený - maj oči když líbaj
Zasněný - je pod víčky maj
Stavěný - jen kostry tu mívaj
Neřeknou ne když si chci hrát

Bílá je kůže jak svatební závoj
mám úspěch u žen může se zdát
přicházím v noci a odcházím ráno
někdo chce živý já takhle to rád
tak jo! 28. 7. 2006, 13:28
drink from the goblet
the goblet of gore
taste the zombie´s drug
now you want more

drifting from the living
joining with the dead
zombie dwelling maggots
now infest your head

ZOMBIE RITUAAAAAAAAAL


UUUUUAAAAAGRRRRRRRRCHRRRRRRRRRRRRRR
CHLEMTY CHLEMT!!!!!!!!!!!
TAKY JEDEN 28. 7. 2006, 13:21
Tak když si tady jedete ty texty...
I never really knew that she could dance like this
She makes a man wants to speak Spanish
Como se llama (si), bonita (si), mi casa (si, Shakira Shakira), su casa
Shakira, Shakira

Oh baby when you talk like that
You make a woman go mad
So be wise and keep on
Reading the signs of my body

And I'm on tonight
You know my hips don't lie
And I'm starting to feel it's right
All the attraction, the tension
Don't you see baby, this is perfection
Shakira, jejíž boky nikdy nelžou 28. 7. 2006, 13:04
Kasanova na hrad!
Job lpoint@minorityrecords.com 28. 7. 2006, 12:58
"The blame lies entirely with the female sex for bewitching the mind and enslaving the heart. Oh, seducing sex! Source of pain! Let a poor innocent person go in peace."
Giacomo Casanova, 1759 28. 7. 2006, 11:31
TAM,kde jsem ja,tam už nikdy nezaprsi....
Mrtvola pod zemi 28. 7. 2006, 11:02
Ad sobotní počasí: můžu vás uklidnit, kde jsem já tam neprší. Naposledy včera jsem se jel projet na kole, vedro jako prase, 2 hodiny jsem se pekl jak sele a jak přijedu k domu tak kaluže... prostě prší jenom tam kde nejsem. Pláštěnky nechte doma.
antirain man 28. 7. 2006, 10:18
http://www.novinky.cz/kri…
kuci,
až se vožerete, nedělejte blbosti... 28. 7. 2006, 10:05
nejdřív to vedro a teď eště ty dva mameluci s textovou sbírkou... ach jo.
Hele - kdo všechno bude na trutnově krom esgmeq, wollongong a lvmen, který jsou avizovaný na jejich stránkách? že to neni v koncertech...
furt se ne rozhodnout jestli tam ject 28. 7. 2006, 09:23
čau, hrozně se mi líbí ta mp3 Balaclava, neznáte prosím někdo text té písně, prosím. Kdyžtak děkuju moc, na Točníku se těšim na viděnou!
bystra bystricky.martin@seznam.cz 28. 7. 2006, 09:12
Ke? Ke pasa?
amigo 28. 7. 2006, 08:35