áááá, tak u nás už taky chčije...
Smíchov
28. 7. 2006, 14:31
Do zejtra přestane.
jam...
28. 7. 2006, 14:29
A kolik bude letos vstupný na Točník??
chci dostat blbost
28. 7. 2006, 14:29
jam...: čti, pak mysli, pak piš.
kyš kyš
28. 7. 2006, 14:29
tady uz chcije
branik
28. 7. 2006, 14:29
A co to je ? Kultura vole
jam...
28. 7. 2006, 14:27
To nejni fest ! chces pest ?
vedle
28. 7. 2006, 14:25
Jedete na ten fest na Točník?
jam...
28. 7. 2006, 14:24
Já jsem z Budějc.
jam...
28. 7. 2006, 14:23
Bohužel Brooklyn.
Stodůlky-ty druhý
28. 7. 2006, 14:22
to jsme všichni kluci a holky ze stodůlek???
za chvíli taky stodůlky
28. 7. 2006, 14:21
http://www.musiczone.cz/c…
super pobaveni
28. 7. 2006, 14:20
tady to taky vypadá jen na otázku času, už je z dálky slyšt jřmění
Smíchov
28. 7. 2006, 14:18
No pěkný fotky z hokeje, zvlášť v tomhle vedru.
jam...
28. 7. 2006, 14:18