ja znam jen certuf pank a taky zeru bon jovi...jo jeste him sou takovy alternativni...a taky tam jedu... nebojte,kazdy si pride na svy... let´s jamming
rada hrady
28. 7. 2006, 15:37
jezis tak uz ho nechte, ze zna jenom anyway to neznamena, ze je blbecek, no tak prijde na tocnik a pozna plno dalsich super kapel....ja se k nim taky dopracovavala postupne.......a pidila se pak po dalsich
dead swan
28. 7. 2006, 15:29
to jam: Tohle je nejdůležitější věc:
http://www.silver-rocket.…
Aran uv@silver-rocket.org
28. 7. 2006, 15:22
neprovokuj voe !
KILO KILO !
28. 7. 2006, 15:21
hele, kolik je zejtra ten vstupík??
návštěvníček pičo
28. 7. 2006, 15:13
ne, ty pudeš k medvědum !
666
28. 7. 2006, 15:11
Dík Aranovi za info, taky my mohlo dřív dojít kdo to tu zpravuje.
PS: na vás ostatní házím bobek bukvice.
PS2: jo na mighty jsem byl s co jako, mám se stydět a jít do kouta ,,I,
jam...
28. 7. 2006, 15:09
sem řikal ne, pro drsone !
666
28. 7. 2006, 15:06
koukám, že jsem ohodnocenej nejvíce blbostma, tak jak se říká, mlčeti zlato.
jam...
28. 7. 2006, 15:06
hele wolowé jak děláte to BLBOST........ja to chci taky umět:)
hihi
28. 7. 2006, 15:05
Ja se na zitrejsi Den D tak tesim huraaaa uz aby to bylo, jeste prezit cestu busem z Ostravy do Praglu a pak uz to bude pohodaaaaa......hlavne se uz nikdo neptejte kolik je vlez, please....a ti co nevedi si to budou muset hold vsechno precist
dead swan
28. 7. 2006, 15:04
zna jen anyway, blbecek.
tak to joooo, asi z mighty soundz
28. 7. 2006, 15:03
leda hovno, dostanes pres drzku leda tak.
satanista
28. 7. 2006, 15:02
Budějčák se dostane fšude!
jam..
28. 7. 2006, 14:58
budejiceeeee budejiceeeee prdel v republiceeeeee
takypunk
28. 7. 2006, 14:54