Sázím se o co chcete, že na světě není více žen
co se rovnají, mé dívce Ann.
Dá mi voňavou pusu a já v okamžiku tom jsem přesvědčen
nemůže být nad krásnou Ann.
Má bílou pleť jako sníh, za to hlavu položím
a na ústech med, proto snad vydržím
spíš půst, než být bez ní.
Tak získávám vědomí, že i milion mám,
ačkoli jsem bez peněz, tak přechovávám
ten malý klenot líbezný.
Kdyby samotnou krásnou vílu z hor mi sem přivál fén
já řeknu díky vám, já patřím Ann.
a jedem!
28. 7. 2006, 17:00
záblesk světel
přes zeď mé ložnici
pláčící oči otevřou se
protože já se nemohu zamilovat do vás
ne, vůbec ne
jam...
28. 7. 2006, 16:58
She's stone cold bush yea
And baby that's alright
She's stone cold bush yea
And that's alright with me
She's got marble eyes
Sweet china doll her thighs
And animal in pain she starts to cry
Her pipes are open wide
She blows more than my mind
Echo sounds of soul time after time
I cry!
28. 7. 2006, 16:53
Head lights flash
Across my bedroom wall
Crying eyes open
Because I can not fall
In love with you
No, not at all
{refren}
Walk away and taste the pain
Come again some other day
Aren't you glad you weren't afraid
Funny how the price gets paid
uaaaa!
28. 7. 2006, 16:50
If you want wild living fast
and if you want her and you're giving
Your all,
That's because,
Pussycat,
She's living break fast
Pussycat
She's riding high
If you think that you can take her
Well just you try
It's that she doesn't see what's wrong from right,
She's living fast and free
Child of the night
In her life there'll be no time for love
You'll never take her
Make up your mind
You will find
Pussycat
she's living break fast
Pussycat,
She's riding high
If you think that you can take her
Well just you try
Instrumental break
It's that she doesn't see
What's wrong from right
She's running fast and free
Child of the night
In her life there'll be no time for love
You'll never take her
Make up your mind
You will find
Pussycat
She's living break fast
Pussycat
She's riding high
If you think that you can take her
Well just you try
Well just you try
etc...
neZ
28. 7. 2006, 16:45
To bude nějaká sionistická konspirace.
jam...
28. 7. 2006, 16:35
všimli jste si někdy, že na teletextech vůbec nemaj číslo 666?
divný nebo
28. 7. 2006, 16:33
Hel-el-el-lo young woman that I love
Pretty punk rocker mamma that I'm thinking of
Hold me naked, if you will
In your arms, in your legs, in your pussy I'd kill
To be with you, to kiss with you, I do miss you
I love you
a jeste vic?
28. 7. 2006, 16:28
Ji vezmeš na záda a poběžíš až na točnik jo ?
666
28. 7. 2006, 16:20
To kom: pokud jsi ženská pod 70kg tak klidně.
jam...
28. 7. 2006, 16:19
...vodvádět...
jam...
28. 7. 2006, 16:18
OK restecp, bojs bukvice. Už se těším jak v těch osm ráno budou ty největší metly vodádět smykem a házet z hradem, páč večer machrovali před svejma starejma jak se zlejou.
jam..
28. 7. 2006, 16:17
jam: z budejic je kazdej. kdy jedes?
jinak z budejic nejde nikdo. bude prostor pro seznameni neasi
kom
28. 7. 2006, 16:15
a gdo by asi čepoval pipo a smažil klobásky? he?
hladovej žíznivej
28. 7. 2006, 15:47
a budou třeba DI666TY T666INITY po kapelách ?
dotaz
28. 7. 2006, 15:40