HODNE STESTI,BUDE SE NAM STYSKAT,SYNKU . DORAZ ZPET VE STEJNYM RODINNYM STAVU
YES,I´M CRY
29. 7. 2006, 14:20
TAK VYRAZIM !
ci5
29. 7. 2006, 14:18
>jenom spojka: Zapomnel jsi dodat, ze kamarad Stepan je dobre vychovany, cistotny, svihacky obleceny a neuznava sex na prvnim rande (ani ve vlaku)! Volejte 608 57 38 18, budoucnost nedrzite v rukou kazdy den...
Chcete ho?
29. 7. 2006, 13:52
kurva prestante s tim vstupnym uz.
http://www.silver-rocket.…ale hlavne, jak rek buzzo: music is like magic, can you put a price on it?
m
29. 7. 2006, 12:23
jejeeeee dead swan nebere telefon sakra, a to uz sem sehnal káru z berouna, reknete ji nekdo at vystoupí v beroune !
ci5
29. 7. 2006, 11:21
už jen necelých 8 hodin!!!!
hlavně nezapomenout přestoupit v berouně a bude to v suchu!!!
uáááááááá!!!!!!!!!
toč kolotočník
29. 7. 2006, 11:09
ahoj..možná už se někdo ptal, ale nevíte kolik je dnes vstup?
míček
29. 7. 2006, 10:38
Vypadá to bledě:
Ty vole... VĚTRÁKY!!! Máro, děkujem!
<B>O</B>van <B>T</B>očících se lopate<B>K</B>
Jezdíme rádi Na žábách
29. 7. 2006, 10:24
kamarad stepan nema doma internet a chce jet nekdy kolem 16h vlakem na tocnik, klasickej vejlet, jel by nekdo s nim? tel -->> 608 57 38 18
jenom spojka
29. 7. 2006, 09:29
tak kurva, za půl hoďku vyrážim
výletník
29. 7. 2006, 09:20
http://aktualne.centrum.c…
Vypadá to bledě jako před lety
29. 7. 2006, 08:48
poust,zadna voda,jen sous, poust, pisecna plan,
poust,zadna voda,jen sous, poust a v ni rastaman
Em sent malament
29. 7. 2006, 08:42
(sry za opacko)
nefrcite nekdo na Six Six Six autem z praglu a nemate jedno volny mistecko? rad bych se pridal - odmenim se ... :)
icq: 213251817
tel: 775912237
moc dik, loni cesta tam byla prilis zdlouhava :(
honza.
29. 7. 2006, 08:37
vamos vamos.... olé olé olá
Töhötöm uv@silver-rocket.org
29. 7. 2006, 08:22
Volám helsinskej výbor
Bourek uv@silver-rocket.org
29. 7. 2006, 08:04