sme všichni byli unavený jak
kuťátka
31. 7. 2006, 11:13
Jednoznačně nejlepší byla Deverova chyba, naprosto geniální! Na "druhé" místo to u mě dotáhli Fetch! a Anyway. Bavila mě i Balaclava, ale zbytek zrovna dvakrát ne...hlavně teda Kačkala jde hodně mimo mě. Nicméně celkově super akce a úžasná Deverova chyba by převážila všechny nedostatky:o). Takže díky za fajn večer, jen škoda, že většina lidí nepokračovala v "afterparty":o).
M
31. 7. 2006, 10:54
brzo..
q
31. 7. 2006, 09:19
zajímalo by mě, kdy vyjde něco od vas szuzanne??? Sjíždět jen ty dvě mp3 už mě nebaví...
zvědavý od Brna
31. 7. 2006, 08:01
Vďaka ÚV, vďaka kapely, vďaka ľudia!
Fotky (rýchly výber, bez úprav):
http://ole.host.sk/photo/…
Thorn
31. 7. 2006, 00:28
... už v pátek při cestě do Bad Frankenhausenu, když se nám v Drážďanech v zácpě začal vařit motor a řidič otevřel buhvíproč chladič, aby se opařil, jsem začal tušit nezdar...když na místě určení spustili MoreTheHead alias Motorhead a my pichli před klubem pneumatiku naložený dodávky, tušil jsem ještě víc...a v sobotu když ještě kolem 11h celý to německý město prostě neznalo jedinej pneuservis, tak mi bylo jasný, že 6X6X6 prostě nestihnu. Opravit pneumatiku a ujet 300km do Hrádku nad Nisou aby mě Miguel naložil do svého žlutého ďábla a pak ujet dalších 150km...to se prostě za 5 hodin nedá.....mrzí mě to mrzí...SERE MĚ TO SAKRA
Přemysl
31. 7. 2006, 00:04
Fetch!Fetch!Fetch!Fetch!
pe.klo
30. 7. 2006, 23:41
kačkala boží, stejně jako banán!
spoon mě taky moc nebavily
sr666fan
30. 7. 2006, 21:37
kačkala byla pro mě osobně příjemný překvápko, fakt super. nejvíc mě sraly asi Banánovy kázání, jinak Balaclava taky v pohodě. úplná blbost pro mě snad byly jen ty němky, sorry, nemůžu si pomoct, takových kapel jsou tisíce, nic v tom pro mě nebylo. VS nádherný, vidět spokojenýho Viléma je nejlepší videoklip, hehe
ale hovno
30. 7. 2006, 21:12
Teda Deverovka...no sakra, to bylo maso, tahle kapela me v posledni dobe uplne fascinuje...a vas szuzanne, ti byli zkratka stejne vyborni jako vzdycky...jedina Kackala me teda absolutne neoslovila, byli totalne o nicem..kazdopadne dekuju za fajny vecirek, na ktery se jen tak nezapomina..
Die in sludge
30. 7. 2006, 21:04
vasz szuzanne jak cyp!!
točníkman
30. 7. 2006, 19:54
Naky fotky budou?
Petr Skala
30. 7. 2006, 18:27
DÍKY nebo
HANZ
30. 7. 2006, 16:18
No jo, takže nebudem to rozmazávat, bylo to opět boží. Příští rok by, ale mohli vystoupit všechny kapely ze SR, to by byl fakt masakr. Jinak Deverovka s Kačkalou to bylo fakt hodně dobrý. Před organizací se klanim, fakt epesní.
Treehorn
30. 7. 2006, 15:56
Anyway pico!!
Erik
30. 7. 2006, 15:53